| Productnaam | zoutsproeitestkamer |
|---|---|
| Model-NR. | UP-6197 |
| Garantie | 1 jaar |
| Aanvullende service | De aanpassing van de steunklant |
| Aangepaste service | OEM, ODM |
| Productnaam | zoutsproeitestkamer |
|---|---|
| Modelnr. | UP-6197 |
| Temperatuurbereik | NT1 warm water |
| Pekeltemperatuur | 35°C±1°C |
| Zoutsproei nederzetting | 1.0-2,0 ml/80 cm |
| Model-NR. | UP-6200 |
|---|---|
| HS-code | 8514199000 |
| Garantie | 1 jaar |
| Aangepaste service | OEM,ODM |
| Maatservice | De aanpassing van de steunklant |
| Model | TEMI880 |
|---|---|
| TFT-resolutie | 480 × 272 |
| Controlemethode | Vaste waarde/programma |
| Sensortype | PT100 sensoringang (optionele elektronische sensor) |
| Temperatuurbereik | -90,0°C tot 200,0°C (aanpasbaar tot -90°C tot 300°C) |
| Model-NR. | HBS-62.5(A) |
|---|---|
| HS-code | 9024102000 |
| Meetbereik | HBW |
| Max. Hoogte van het monster | 30% aanbetaling, saldo na BL-kopie |
| Mobiliteit | Bureaublad |
| Model-NR. | HB-3000T |
|---|---|
| HS-code | 9024102000 |
| Meetbereik | HBW |
| Sollicitatie | Metaal, kunststof, keramiek en glas, steen |
| Standaard | ISO, ASTM, GB/T, BSEN |
| Productnaam | Kamer met constante temperatuur en vochtigheid |
|---|---|
| Modelnr. | UP-6195 |
| Temperatuurbereik | -70~180ºC |
| Vochtigheidsbereik | 20%~98% |
| Garantie | 1 jaar |
| Productnaam | Verassingsoven op hoge temperatuur |
|---|---|
| Model-NR. | UP-6196 |
| Temperatuurbereik | Rt ~1200ºC |
| Nauwkeurigheid | ±2ºC |
| Uniformiteit van de temperatuur | ±1,5% |
| Productnaam | Kamer met constante temperatuur en vochtigheid |
|---|---|
| Modelnr. | UP-6196 |
| HS-code | 8514199000 |
| Garantie | 1 jaar |
| Aanvullende service | De aanpassing van de steunklant |
| Model-NR. | UP-6118 |
|---|---|
| Garantie | 1 jaar |
| Aanvullende service | De aanpassing van de steunklant |
| Aangepaste service | OEM,ODM |
| Kleurservice | De aanpassing van de steunklant |