| type | Universele testmachine |
|---|---|
| Model-NR. | UP-2000 |
| Maateenheid schakelen | Kgf, gf, N, kN, Ibf |
| Maximale capaciteit | 20-100.000 kN |
| Nauwkeurigheid | ±1,0% |
| Model-NR. | UP-5011 |
|---|---|
| De dienststeun | OEM-ODM |
| taal | Chinees en Engels |
| MOQ | 1 st |
| Tafelstrok | > 160 mm |
| Model-NR. | UP-1009 |
|---|---|
| De dienststeun | OEM-ODM |
| taal | Chinees en Engels |
| MOQ | 1 st |
| Toepassingen | Schoenzolen, bandenindustrie en industriële producten |
| Model-NR. | UP-1006 |
|---|---|
| De dienststeun | OEM-ODM |
| taal | Chinees en Engels |
| MOQ | 1 st |
| Toepassingen | Stof, textiel, doek, handschoenen en enz |
| Productnaam | Thermostatische droogoven |
|---|---|
| Model-NR. | UP-6196 |
| Temperatuurbereik | Rechts+5℃~250℃ |
| Temp. Nauwkeurigheid (℃) | 0,1℃ |
| Temp. Schommeling (℃) | 0.5°C |
| De dienststeun | OEM-ODM |
|---|---|
| MOQ | 1 st |
| Toepassingen | Lederen producten |
| Specificatie | Raadpleeg de werkelijke maatspecificaties |
| Specimenafmeting | φ110mm φ6mm |
| Stroom | 6000W |
|---|---|
| Maat | Ongeveer B650×D580×H1400mm |
| emperaturewaaier | Kamertemperatuur aan 200°C |
| Frequentie | 35Khz |
| Materiaal buitendoos | Spiegelroestvrij staal |
| Model-NR. | UP-4007 |
|---|---|
| Service-ondersteuning | OEM-ODM |
| Taal | Chinees en Engels |
| MOQ | 1 STUKS |
| Toepassingen | Leer, schoenen |
| Model-NR. | UP-5004 |
|---|---|
| De dienststeun | OEM-ODM |
| taal | Chinees en Engels |
| MOQ | 1 st |
| Toepassingen | Plastiek, rubber |
| Model-NR. | UP-5011 |
|---|---|
| HS-code | 9024800000 |
| Werktafel slag | > 90 mm |
| Voersnelheid | 30 mm/min |
| voer | 0-2,5 mm optioneel |