| Aantal exemplaren | 3 stuks |
| De diameter van het wiel | 150 mm |
| Grootte van het monster | 25.4 x 25,4 x 6 mm |
| Verzorging | 22 N (ongeveer 2265 g) |
| Zandpapier | Grit 40# |
| Rotatiesnelheid | 45 ± 5 rpm |
| Teller | LCD, 0 - 99,999 |
| Stofzuigerdruk | (gemiddelde druk) 4 kg/cm2 |
| Stroomvoorziening | AC 220V 50/60HZ 3A |
| Afmetingen (L x W x H) | 720 x 460 x 580 mm |
| Gewicht | 105 kg |
| Normen | ASTM D1630, SATRA TM 221 |
| 3 stuks | Slangklem |
| 3 stuks | Gewichten |
| 1 stuks | Stroomleiding |
| Facultatief | P40# Zandpapier |
| Facultatief | van rubber voor slijtage |
| Facultatief | Standaardrubber |
Algemene Beoordeling
Beoordelingsmomentopname
Het volgende is de verdeling van alle beoordelingenAlle recensies