| Nazwa produktu | komora testowa mgły solnej |
|---|---|
| Nr modelu | UP-6197 |
| Gwarancja | 1 rok |
| Dodatkowa usługa | Wspieraj dostosowywanie klienta |
| Usługa niestandardowa | OEM, ODM |
| Nazwa produktu | komora testowa mgły solnej |
|---|---|
| Nr modelu | UP-6197 |
| Zakres temperatur | RT+5 ° C ~ 55 ° C. |
| Temperatura solanki | 35°C±1°C |
| Osiedlenie się w sprayach solnych | 1,0-2.0 ml/80 cm |
| Nr modelu | UP-6200 |
|---|---|
| Kod HS | 8514199000 |
| Gwarancja | 1 rok |
| Usługa niestandardowa | OEM, ODM |
| Usługa rozmiaru | Wspieraj dostosowywanie klienta |
| Model | TEMI880 |
|---|---|
| Rozdzielczość TFT | 480 × 272 |
| Metoda kontroli | Wartość stała/program |
| Typ czujnika | Wejście czujnika PT100 (opcjonalnie czujnik elektroniczny) |
| Zakres temperatur | -90,0°C do 200,0°C (możliwość dostosowania od -90°C do 300°C) |
| Nr modelu | HBS-62.5(A) |
|---|---|
| Kod HS | 9024102000 |
| Zakres pomiarowy | HBW |
| Maksymalna wysokość próbki | 200mm |
| Ruchliwość | Pulpit |
| Nr modelu | HB-3000T |
|---|---|
| Kod HS | 9024102000 |
| Zakres pomiarowy | HBW |
| Aplikacja | Metal, plastik, ceramika i szkło, kamień |
| Standard | ISO, ASTM, GB/T, BSEN |
| Nazwa produktu | Komora o stałej temperaturze i wilgotności |
|---|---|
| Nr modelu | UP-6195 |
| Zakres temperatur | -70~180°C |
| Zakres wilgotności | 20%~98% |
| Gwarancja | 1 rok |
| Nazwa produktu | Wysokotemperaturowy piec do spopielania |
|---|---|
| Nr modelu | UP-6196 |
| Zakres temperatur | Temperatura otoczenia ~1200°C |
| Dokładność | ±2ºC |
| Jednolitość temperatury | ±1,5% |
| Nazwa produktu | Komora o stałej temperaturze i wilgotności |
|---|---|
| Nr modelu | UP-6196 |
| Kod HS | 8514199000 |
| Gwarancja | 1 rok |
| Dodatkowa usługa | Wspieraj dostosowywanie klienta |
| Nr modelu | UP-6118 |
|---|---|
| Gwarancja | 1 rok |
| Dodatkowa usługa | Wspieraj dostosowywanie klienta |
| Usługa niestandardowa | OEM, ODM |
| Usługa Kolorowania | Wspieraj dostosowywanie klienta |