Gespecialiseerde testapparatuur ontworpen voor het evalueren van de slagvastheid van gehard glas, het meten van penetratieweerstand en intensiteit onder verschillende impacthoogtes met een consistente massa.
| Parameter | Specificatie |
|---|---|
| Productnaam | PV-module Schietzak Impacttester / Gehard glas impacttest met IEC61730-2:2016 |
| Testnorm | IEC61730-2:2016 test |
| Geschikte Toepassingen | Zonnepaneel, PV-module, Veiligheidsglas, Gehard glas etc. |
| Impactgebied | 2m×1m (op maat gemaakt) |
| Impacthoogte | 300mm~1220mm |
| Impactormassa | 45.5±0.5kg |
| Diameter binnenvulling | 2.5~3.0mm |
| Beschermingsmaatregel | Installatie van beschermframe |
| Elektrische Vereisten | 220V 50HZ |
Massa schietzak: 45±0.1kg
Maximale diameter: 250mm
Interne afmetingen monsterframe: lengte 19200+10mm, breedte 8450+10mm. Frame bevat markeringen met 3mm dikte, 15mm breedte en hardheid A50°.
Wij bieden uitgebreide consultatieve verkoopprocessen gedurende het gehele bedrijfsproces:
Algemene Beoordeling
Beoordelingsmomentopname
Het volgende is de verdeling van alle beoordelingenAlle recensies