تجهیزات آزمایش تخصصی طراحی شده برای ارزیابی مقاومت ضربه شیشه سخت شده، اندازه گیری مقاومت نفوذ و شدت تحت ارتفاعات ضربه مختلف با جرم ثابت.
| پارامتر | مشخصات |
|---|---|
| نام محصول | تست کننده ضربه با کوله شوت ماژول PV / آزمایش ضربه شیشه گرم با IEC61730-2:2016 |
| استاندارد آزمایش | آزمایش IEC61730-2:2016 |
| کاربرد های مناسب | پانل خورشیدی، ماژول PV، شیشه ایمنی، شیشه گرم شده و غیره |
| منطقه ی تاثیر | 2m×1m (بر حسب نیاز) |
| ارتفاع ضربه | ۳۰۰ میلی متر تا ۱۲۲۰ میلی متر |
| جرم ضربه دهنده | 45.5±0.5kg |
| قطر پر کردن داخلی | 2.5~3.0mm |
| اقدام حفاظت | نصب قاب محافظ |
| الزامات برق | 220 ولت 50 هرتز |
جرم کیسه شات: 45±0.1kg
حداکثر قطر: 250 میلی متر
ابعاد داخلی قاب نمونه: طول 19200 + 10mm، عرض 8450 + 10mm. قاب شامل علامت هایی با ضخامت 3mm، عرض 15mm و سختی A50 ° است.
ما خدمات فروش مشاوره ای جامع را در طول کل فرآیند کسب و کار ارائه می دهیم:
امتیاز کلی
عکس درجه بندی
در زیر توزیع تمام امتیازات است.تمام بررسی ها