| Pozycja | Specyfikacja |
|---|---|
| Liczba miejsc pracy | 4, 6 lub 8 |
| Tablica z otwartymi ściankami | ≥ 125 mm |
| Prędkość obróbki | 50 ± 2 obrotów/min |
| Maksymalny bieg | Horyzontalna: 60,5 ± 0,5 mm W pionie: 24 ± 0,5 mm |
| Przedział przeciwnika | 0 ~ 99999 |
| Masa ciśnienia | a. Uchwyt do próbki: 200 ± 1 g b. Ładunek (odzież i tekstylia gospodarstwa domowego): 395 ± 2 g Część ładunkowa (odzież robocza i tapicerka): 594 ± 2 g d. Tablica ze stali nierdzewnej: 260 ± 1 g |
| Średnica szczotka | Typ A (200 g / 1,96 N / 9 kPa): Ø 28,8 -0,084 mm Typ B (155 g / 1,52 N / 12 kPa): Ø 90 -0,10 mm |
| Masę ciśnienia | 2385 ± 10 g |
| Wymiary przyrządu (L × W × H) | 885 × 600 × 410 mm |
| Waga | 150 kg |
| Zasilanie | AC220V, 50Hz, 500W |
Ogólna ocena
Migawka oceny
Poniżej przedstawiono rozkład wszystkich ratingówWszystkie recenzje