| Productnaam | stof testmachine |
|---|---|
| Modelnr. | UP-8011 |
| Garantie | 1 jaar |
| Aangepaste service | OEM,ODM |
| Nauwkeurigheid | 0,5% |
| Productnaam | plakbandmachine |
|---|---|
| Modelnr. | UP-8001 |
| Standaard drukrol | 2000 g±50 g |
| Testplaat | 70 mm*50 mm*1,5 mm |
| Aantal meetgroepen | 5,10 groepen |
| Model-NR. | TEMI880 |
|---|---|
| Garantie | 1 jaar |
| Aanvullende service | De aanpassing van de steunklant |
| Aangepaste service | OEM,ODM |
| Kleurservice | De aanpassing van de steunklant |
| Productnaam | Rits- en heen en weergaande vermoeidheidstrektester |
|---|---|
| Modelnr. | UP-4008 |
| De dienststeun | OEM-ODM |
| taal | Chinees en Engels |
| Toepassingen | Leer, schoenen, ritssluiting |
| Model-NR. | UP-5004 |
|---|---|
| Loopafstand van boven naar beneden | 30 mm |
| Controle -precisie | ± 0,1 mm |
| Temperatuurbereik | 80 graden Celsius ~ 400 graden Celsius |
| Temperatuurnauwkeurigheid | ±0,2 graden Celsius |
| Model-NR. | UP-1004 |
|---|---|
| De dienststeun | OEM-ODM |
| taal | Chinees en Engels |
| Testmodussen | Droge schuurtest / Natte schuurtest |
| Opties voor bewegingsafstand | 5 soorten optioneel | Standaard: 0,5", 1", 2", 3", 4" of gespecificeerd |
| Productnaam | Martinadale-slijtagetester |
|---|---|
| Modelnr. | UP-1006 |
| HS-code | 9024800000 |
| Laden | 595 g, 795 g |
| Voorbeeld | 44 ± 1 mm x 4 stuks |
| Model-NR. | UP-1012 |
|---|---|
| De dienststeun | OEM-ODM |
| taal | Chinees en Engels |
| Toepassingen | Kookgerei, Coating, Schilderen en etc. |
| Testmodussen | Droge schuurtest / Natte schuurtest |
| Model-NR. | UP-1004 |
|---|---|
| De dienststeun | OEM-ODM |
| taal | Chinees en Engels |
| Toepassingen | Kookgerei, Coating, Schilderen en etc. |
| Testsnelheid | 2~75 keer/min. instelbaar |
| Model-NR. | UP-1010 |
|---|---|
| HS-code | 9024800000 |
| Middenruimte van het wiel | 63.5mm |
| Afstand tussen wiel en testplaat | 37~38mm |
| Afstand tussen monster en stofopvang | 3 mm |