| Naam | Versnelde het Verouderen Testkamer |
|---|---|
| Modelnr. | UP-6125 |
| Temperatuurbereik | 100ºC~+135ºC |
| Vochtigheidsbereik | 100% RV |
| Nauwkeurigheid van de controle | ≤± 0,5ºC |
| Model-NR. | UP-6118 |
|---|---|
| Garantie | 1 jaar |
| Maatservice | De aanpassing van de steunklant |
| Thermische schokbereik | -40ºC, -55ºC, -65 |
| Hoogtemperatuurkamer voorverwarming | Omgevingstemperatuur+10ºC~200ºC |
| Model-NR. | UP-6118 |
|---|---|
| Garantie | 1 jaar |
| Aanvullende service | De aanpassing van de steunklant |
| Aangepaste service | OEM,ODM |
| Kleurservice | De aanpassing van de steunklant |
| Garantie | 1 jaar |
|---|---|
| Aanvullende service | De aanpassing van de steunklant |
| Aangepaste service | OEM,ODM |
| Kleurservice | De aanpassing van de steunklant |
| Maatservice | De aanpassing van de steunklant |
| Productnaam | Xenon het Verouderen Testkamer |
|---|---|
| Aangepaste service | OEM,ODM |
| Specimencapaciteit | 42pcs |
| Afmeting monsterhouder | 95*200 mm |
| Bestralingsbereik | 35~150W/M2 |
| Productnaam | zoutsproeitestkamer |
|---|---|
| spuitvolume | 1.0~2.0ml /80cm2 /h (het werken van minstens 16 uren, en neemt de gemiddelde waarde) |
| Persluchtdruk | 1,0 ~ 6,0 kgf |
| Garantie | 1 jaar |
| Aangepaste service | OEM,ODM |
| Productnaam | UV-versnelde verouderingstestkamer |
|---|---|
| Temperatuurbereik | Rt+10ºC~70ºC |
| Himiditywaaier | ≥75%RH |
| Bestralingsbereik | 0.45~0.95W/m2 |
| UV -golflengte | 290 nm~400 nm UV-A340 |
| Productnaam | Versnelde het Verouderen Testkamer |
|---|---|
| Garantie | 1 jaar |
| Kleurservice | De aanpassing van de steunklant |
| Maatservice | De aanpassing van de steunklant |
| Aangepaste service | OEM,ODM |
| Productnaam | De Kamer van de hoge Hoogtesimulatie |
|---|---|
| Modelnr. | UP-6114 |
| Temperatuurbereik | -160ºC~500ºC |
| Vochtigheidsbereik | 20% RV ~98% RV |
| Temp.fluctuatie | ±0,5ºC (kamerdruk) |
| Productnaam | constante temperatuur en vochtigheidstestkamer |
|---|---|
| Garantie | 1 jaar |
| Aangepaste service | OEM,ODM |
| Maatservice | De aanpassing van de steunklant |
| Kalibratieservice van derden | De aanpassing van de steunklant |