| İsim | Hızlı Yaşlanma Deneme Odası |
|---|---|
| Model Numarası | UP-6125 |
| Sıcaklık Aralığı | 100°C~+135°C |
| Minimum Sipariş Miktarı | %100 bağıl nem |
| Kontrol doğruluğu | ≤± 0,5°C |
| Model NO. | UP-6118 |
|---|---|
| Garanti | 1 Yıl |
| Beden Hizmeti | Müşteri özelleştirmesini destekleyin |
| Termal şok aralığı | -40°C,-55°C,-65 |
| Yüksek Sıcaklık Odası Ön Isıtma Aralığı | Ortam+10°C~200°C |
| Model NO. | UP-6118 |
|---|---|
| Garanti | 1 Yıl |
| Ek Hizmet | Müşteri özelleştirmesini destekleyin |
| Özel Hizmet | OEM,ODM |
| Renk Hizmeti | Müşteri özelleştirmesini destekleyin |
| Garanti | 1 Yıl |
|---|---|
| Ek Hizmet | Müşteri özelleştirmesini destekleyin |
| Özel Hizmet | OEM,ODM |
| Renk Hizmeti | Müşteri özelleştirmesini destekleyin |
| Beden Hizmeti | Müşteri özelleştirmesini destekleyin |
| Ürün adı | Xenon Yaşlanma Test Odası |
|---|---|
| Özel Hizmet | OEM,ODM |
| Numune Kapasitesi | 42 adet |
| Numune Tutucu Boyutu | 95*200mm |
| ışınım aralığı | 35~150W/M2 |
| Ürün adı | tuz püskürtme test odası |
|---|---|
| püskürtme hacmi | 1.0~2.0ml /80cm2 /h (en az 16 saat çalışın ve ortalama değeri alın) |
| Basınçlı Hava Basıncı | 1.0~6.0Kgf |
| Garanti | 1 Yıl |
| Özel Hizmet | OEM,ODM |
| Ürün adı | UV hızlandırılmış yaşlandırma test odası |
|---|---|
| Sıcaklık Aralığı | Rt+10°C~70°C |
| Nem Aralığı | ≥75% bağıl nem |
| ışınım aralığı | 0,45~0,95W/m2 |
| UV dalga boyu | 290nm~400nmUV-A340 |
| Ürün adı | Hızlı Yaşlanma Deneme Odası |
|---|---|
| Garanti | 1 Yıl |
| Renk Hizmeti | Müşteri özelleştirmesini destekleyin |
| Beden Hizmeti | Müşteri özelleştirmesini destekleyin |
| Özel Hizmet | OEM,ODM |
| Ürün adı | Yüksek İrtifa Simülasyon Odası |
|---|---|
| Model Numarası | UP-6114 |
| Sıcaklık Aralığı | -160°C~500°C |
| Minimum Sipariş Miktarı | %20 bağıl nem ~%98 bağıl nem |
| Sıcaklık dalgalanması | ±0,5°C(Oda basıncı) |
| Ürün adı | Sabit Sıcaklık ve Nem Test Odası |
|---|---|
| Garanti | 1 Yıl |
| Özel Hizmet | OEM,ODM |
| Beden Hizmeti | Müşteri özelleştirmesini destekleyin |
| Üçüncü Taraf Kalibrasyon Hizmeti | Müşteri özelleştirmesini destekleyin |