| Model NO. | UP-6195 |
|---|---|
| Garanti | 1 Yıl |
| Sıcaklık Aralığı | -40~150°C |
| Minimum Sipariş Miktarı | %20 - %95 Bağıl Nem |
| stabilite nem | ±%2 bağıl nem |
| Model NO. | UP-6195 |
|---|---|
| GTİP Kodu | 8514199000 |
| Özel Hizmet | OEM,ODM |
| Sıcaklık aralığı | -70 ℃ ila +150 ℃ |
| Sıcaklık dalgalanması | ±0,5°C |
| Model NO. | UP-6195 |
|---|---|
| Garanti | 1 Yıl |
| Ek Hizmet | Müşteri özelleştirmesini destekleyin |
| Özel Hizmet | OEM,ODM |
| Sıcaklık Aralığı | -70~150°C |
| Ürün adı | Sıcaklık Ve Nem Test Odası |
|---|---|
| Model NO. | UP-6195 |
| Özel Hizmet | OEM,ODM |
| Renk Hizmeti | Müşteri özelleştirmesini destekleyin |
| Garanti | 1 Yıl |
| Ürün adı | Sabit sıcaklık ve nem odası |
|---|---|
| Model Numarası | UP-6195 |
| Garanti | 1 Yıl |
| Ek Hizmet | Müşteri özelleştirmesini destekleyin |
| Özel Hizmet | OEM,ODM |
| Ticari marka | Hiçbiri |
|---|---|
| Menşei | Çin |
| Üretim kapasitesi | 50 birim/ay |
| Model NO. | UP-6195 |
| Ürün adı | Sabit sıcaklık ve nem odası |
| Ürün adı | Sabit sıcaklık ve nem odası |
|---|---|
| Model NO. | UP-6195 |
| Garanti | 1 Yıl |
| Özel Hizmet | OEM,ODM |
| Sıcaklık aralığı | -70~180°C |
| Ürün adı | Termal Şok Test Odası |
|---|---|
| Model Numarası | UP-6118 |
| Isıtma süresi | RT~200°C Yaklaşık 30 dakika |
| Soğutma Süresi | RT~-70°C Yaklaşık 85 dakika |
| Sıcaklık Sapması | ±2.0ºC |
| Minimum Sipariş Miktarı | %20~%98 BN |
|---|---|
| Soğutma oranı | 1~1,5°C/dak |
| ısıtma oranı | 3~5°C/dak |
| Özel Hizmet | OEM,ODM |
| Ürün adı | Termal şok test odası |
| Ürün adı | sıcaklık test odası |
|---|---|
| Model Numarası | UP-6118 |
| Yüksek Sıcaklık Ta Sıcaklık Aralığı | 80°C~200°C |
| Düşük Sıcaklık Tan Sıcaklık Aralığı | -10°C~75°C |
| Minimum Sipariş Miktarı | %85 bağıl nem |