| Numune Boyutu | φ110mm φ6mm |
|---|---|
| Öğütme tekerleği | φ2″(MAKS .45mm)1/2″(W) |
| Tekerlek merkez alanı | 63,5 mm |
| Tekerlek ile test plakası arasındaki mesafe | 37~38mm |
| Dönme Hızı | 60rpm |
| Model NO. | UP-1019 |
|---|---|
| GTİP Kodu | 9024800000 |
| Servis desteği | OEM ODM |
| dil | Çince ve İngilizce |
| Adedi | 1 adet |
| Adı Üret | Martindale aşınma testi makinesi |
|---|---|
| Model NO. | UP-1006 |
| Servis desteği | OEM ODM |
| Adedi | 1 adet |
| Uygulamalar | Kumaş, Tekstil, Kumaş, Eldiven vb. |
| Model NO. | UP-1001 |
|---|---|
| Servis Desteği | OEM ODM |
| Dil | Çince ve İngilizce |
| Adedi | 1 adet |
| Uygulamalar | Kauçuk, Oto, Deri, Kumaş, Kumaş... vb. |
| Model NO. | UP-1010 |
|---|---|
| GTİP Kodu | 9024800000 |
| Numune Boyutu | φ110mm φ6mm |
| Öğütme tekerleği | φ2″(MAKS .45mm)1/2″(W) |
| Tekerlek merkez alanı | 63,5 mm |
| İsim | aşınma test makinesi |
|---|---|
| Model Numarası | UP-1010 |
| Yük | 250g, 500g, 1000g |
| Disk Hızını Test Et | 0-70 Düzenlenebilir |
| Menşe Yeri | 120 × 6,5 × 3 mm |
| Ürün adı | Çekim dayanıklılığı test makinesi |
|---|---|
| Model NO. | UP-2003 |
| Maksimum kapasite | 20-100000kN |
| güç kaynağı | AC110-220V |
| Yük çözünürlüğü | 1/500,000 |
| Ürün Adı | Evrensel test makinesi |
|---|---|
| Maksimum Kapasite | 20-100000kN |
| Doğruluk Derecesi | 0,5 |
| Yağ Silindiri Konumu | Altında |
| Çözünürlük | 1/150000 |
| Ürün adı | Ağır Hizmet Tipi Çekme Dayanımı Test Cihazı |
|---|---|
| Model NO. | UP-2003 |
| Kapasite seçimi | 5, 10, 20, 50, 100, 200, 500kg Opsiyonel |
| Çözünürlük | 1/250000 |
| Etkili test alanı | 400mm MAKS |
| Ürün adı | Sıcaklık Ve Nem Test Odası |
|---|---|
| Model Numarası | UP-6195 |
| Minimum Sipariş Miktarı | %20~%98 |
| Sıcaklık Aralığı | -70~180°C |
| Beden Hizmeti | Müşteri özelleştirmesini destekleyin |