| ابعاد نمونه | φ110mm φ6mm |
|---|---|
| چرخ سنگ زنی | φ2 اینچ (حداکثر 0.45 میلی متر) 1/2 اینچ (W) |
| فضای مرکزی چرخ | 63.5 میلی متر |
| فاصله بین چرخ و صفحه آزمایش | 37 ~ 38 میلی متر |
| سرعت چرخش | 60 دور در دقیقه |
| مدل شماره | UP-1019 |
|---|---|
| کد HS | 9024800000 |
| پشتیبانی خدمات | OEM ODM |
| زبان | چینی و انگلیسی |
| MOQ | 1 عدد |
| نام تولید | دستگاه آزمایش سایش مارتیندال |
|---|---|
| مدل شماره | UP-1006 |
| پشتیبانی خدمات | OEM ODM |
| MOQ | 1 عدد |
| برنامه های کاربردی | پارچه، منسوجات، پارچه، دستکش و غیره |
| مدل شماره | UP-1001 |
|---|---|
| پشتیبانی خدمات | OEM ODM |
| زبان | چینی و انگلیسی |
| MOQ | 1 عدد |
| برنامه های کاربردی | لاستیک، خودرو، چرم، پارچه، پارچه و غیره |
| مدل شماره | UP-1010 |
|---|---|
| کد HS | 9024800000 |
| ابعاد نمونه | φ110mm φ6mm |
| چرخ سنگ زنی | φ2 اینچ (حداکثر 0.45 میلی متر) 1/2 اینچ (W) |
| فضای مرکزی چرخ | 63.5 میلی متر |
| نام | دستگاه آزمایش سایش |
|---|---|
| شماره مدل | UP-1010 |
| بارگذاری کنید | 250 گرم، 500 گرم، 1000 گرم |
| تست سرعت دیسک | 0-70 قابل تنظیم |
| نمونه | 120 × 6.5 × 3 میلی متر |
| نام محصول | دستگاه تست مقاومت کششی |
|---|---|
| مدل شماره | UP-2003 |
| حداکثر ظرفیت | 20-100000 کیلونیوتن |
| منبع برق | AC110-220V |
| وضوح بار | 1/500,000 |
| نام محصول | دستگاه تست جهانی |
|---|---|
| حداکثر ظرفیت | 20-100000 کیلونیوتن |
| درجه دقت | 0.5 |
| موقعیت سیلندر روغن | زیر |
| قطعنامه | 1/150000 |
| نام محصول | تستر مقاومت کششی سنگین |
|---|---|
| مدل شماره | UP-2003 |
| انتخاب ظرفیت | 5، 10، 20، 50، 100، 200، 500 کیلوگرم اختیاری |
| قطعنامه | 1/250000 |
| فضای تست موثر | حداکثر 400 میلی متر |
| نام محصول | اتاق تست دما و رطوبت |
|---|---|
| شماره مدل | UP-6195 |
| محدوده رطوبت | 20٪ ~ 98٪ |
| محدوده دما | -70 تا 180 درجه سانتیگراد |
| سرویس اندازه | پشتیبانی از سفارشی سازی مشتری |