| Wymiar próbki | φ110mm φ6mm |
|---|---|
| Ściernica | φ2″(MAKS. 0,45 mm)1/2″(szer.) |
| Środkowa przestrzeń koła | 63,5 mm |
| Odległość między kołem a płytką testową | 37~38mm |
| Prędkość obrotowa | 60 obr./min |
| Nr modelu | UP-1019 |
|---|---|
| Kod HS | 9024800000 |
| Wsparcie serwisowe | OEM-ODM |
| język | Chińskie i angielskie |
| MOQ | 1 szt |
| Nazwa producenta | Maszyna do badania ścierania Martindale |
|---|---|
| Nr modelu | UP-1006 |
| Wsparcie serwisowe | OEM-ODM |
| MOQ | 1 szt |
| Aplikacje | Tkaniny, tekstylia, tkaniny, rękawiczki itp |
| Nr modelu | UP-1001 |
|---|---|
| Wsparcie serwisowe | OEM-ODM |
| Język | Chiński i angielski |
| MOQ | 1 szt |
| Aplikacje | Guma, samochód, skóra, tkanina, tkanina... itp |
| Nr modelu | UP-1010 |
|---|---|
| Kod HS | 9024800000 |
| Wymiar próbki | φ110mm φ6mm |
| Ściernica | φ2″(MAKS. 0,45 mm)1/2″(szer.) |
| Środkowa przestrzeń koła | 63,5 mm |
| Nazwa | maszyna do badania ścierania |
|---|---|
| Nr modelu | UP-1010 |
| Obciążenie | 250g, 500g, 1000g |
| Próbka prędkości dysku | 0-70 regulowane |
| Próbka | 120 × 6,5 × 3 mm |
| Nazwa produktu | urządzenie do testowania wytrzymałości na rozciąganie |
|---|---|
| Nr modelu | UP-2003 |
| Maksymalna pojemność | 20-100000kN |
| źródło zasilania | AC110-220V |
| Rozdzielczość obciążenia | 1/500, 000 |
| Nazwa produktu | Uniwersalna maszyna testująca |
|---|---|
| Maksymalna pojemność | 20-100000kN |
| Stopień dokładności | 0,5 |
| Pozycja cylindra olejowego | Pod |
| Rezolucja | 1/150000 |
| Nazwa produktu | Tester wytrzymałości na rozciąganie o dużej wytrzymałości |
|---|---|
| Nr modelu | UP-2003 |
| Wybór pojemności | 5, 10, 20, 50, 100, 200, 500 kg Opcjonalnie |
| Rezolucja | 1/250000 |
| Efektywna przestrzeń testowa | 400 mm max |
| Nazwa produktu | Komora do badania temperatury i wilgotności |
|---|---|
| Nr modelu | UP-6195 |
| Zakres wilgotności | 20%~98% |
| Zakres temperatur | -70~180°C |
| Usługa rozmiaru | Wspieraj dostosowywanie klienta |