| Nr modelu | UP-6195 |
|---|---|
| Gwarancja | 1 rok |
| Zakres temperatur | -40~150°C |
| Zakres wilgotności | 20%-95% wilgotności względnej |
| Stabilność wilgotności | ±2% wilgotności względnej |
| Nr modelu | UP-6195 |
|---|---|
| Kod HS | 8514199000 |
| Usługa niestandardowa | OEM, ODM |
| Zakres temperatur | -70 ℃ do +150 ℃ |
| Wahania temperatury | ± 0,5 ℃ |
| Nr modelu | UP-6195 |
|---|---|
| Gwarancja | 1 rok |
| Dodatkowa usługa | Wspieraj dostosowywanie klienta |
| Usługa niestandardowa | OEM, ODM |
| Zakres temperatur | -70~150°C |
| Nazwa produktu | Komora do badania temperatury i wilgotności |
|---|---|
| Nr modelu | UP-6195 |
| Usługa niestandardowa | OEM, ODM |
| Usługa Kolorowania | Wspieraj dostosowywanie klienta |
| Gwarancja | 1 rok |
| Nazwa produktu | Komora o stałej temperaturze i wilgotności |
|---|---|
| Nr modelu | UP-6195 |
| Gwarancja | 1 rok |
| Dodatkowa usługa | Wspieraj dostosowywanie klienta |
| Usługa niestandardowa | OEM, ODM |
| Znak firmowy | Nic |
|---|---|
| Pochodzenie | Chiny |
| Zdolność produkcyjna | 50 jednostek/miesiąc |
| Nr modelu | UP-6195 |
| Nazwa produktu | Komora o stałej temperaturze i wilgotności |
| Nazwa produktu | Komora o stałej temperaturze i wilgotności |
|---|---|
| Nr modelu | UP-6195 |
| Gwarancja | 1 rok |
| Usługa niestandardowa | OEM, ODM |
| Zakres temperatur | -70~180°C |
| Nazwa produktu | Komora do badania szoku termicznego |
|---|---|
| Nr modelu | UP-6118 |
| Czas ogrzewania | RT~200°C Około 30min |
| Czas chłodzenia | RT~-70°C Około 85min |
| Odchylenie temperatury | ±2,0ºC |
| Zakres wilgotności | 20% ~ 98% wilgotności względnej |
|---|---|
| Szybkość chłodzenia | 1~1,5°C/min |
| szybkość ogrzewania | 3~5°C/min |
| Usługa niestandardowa | OEM, ODM |
| Nazwa produktu | Komora do badania szoku termicznego |
| Nazwa produktu | komora badawcza temperatury |
|---|---|
| Nr modelu | UP-6118 |
| Zakres temperatur wysokiej temperatury Ta | 80°C~200°C |
| Zakres temperatur opalania niskotemperaturowego | -10°C~75°C |
| Zakres wilgotności | 85% wilgotności względnej |