| Nazwa produktu | komora testowa starzenia UV |
|---|---|
| Nr modelu | UP-6200 |
| Gwarancja | 1 rok |
| Usługa niestandardowa | OEM, ODM |
| Usługa rozmiaru | Wspieraj dostosowywanie klienta |
| Nazwa produktu | Komora testowa odporna na kurz i piasek |
|---|---|
| Wymiary wewnętrzne (mm) | 800*1000*1000 |
| wymiary całkowite (mm) | 1050*1420*1820 |
| Normalna średnica drutu | 50um |
| Normalna szerokość odstępu między przewodami | 75um |
| Nr modelu | UP-6122 |
|---|---|
| Gwarancja | 1 rok |
| Dodatkowa usługa | Wspieraj dostosowywanie klienta |
| Usługa niestandardowa | OEM, ODM |
| Usługa Kolorowania | Wspieraj dostosowywanie klienta |
| Nr modelu | UP-6122 |
|---|---|
| Gwarancja | 1 rok |
| Usługa niestandardowa | OEM, ODM |
| Usługa rozmiaru | Wspieraj dostosowywanie klienta |
| Usługa kalibracji innej firmy | Wspieraj dostosowywanie klienta |
| Nr modelu | UP-6000 |
|---|---|
| Pojemność | 2000n |
| Dokładność | 0,01 kg |
| Wymiar płyty | 100 × 100 mm (lub dostosuj według potrzeb użytkownika) |
| Udar testowy | 90 mm (lub dostosować według potrzeb użytkownika) |
| Nr modelu | UP-6000 |
|---|---|
| Dodatkowa usługa | Wsparcie dostosowywania klienta. |
| Warunki dostawy | CIF, DDP, DDU, FedEx, DHL, Fob |
| Szczegóły pakowania | Profesjonalne opakowanie eksportowe |
| Czas dostawy | 5 ~ 10 dni roboczych |
| Nr modelu | UP-5009 |
|---|---|
| Kod Hs | 9024800000 |
| Wsparcie serwisowe | OEM-ODM |
| Język | Chiński i angielski |
| Zakres regulacji temperatury | Temperatura otoczenia ~200°C |
| Nazwa | Tester spalania |
|---|---|
| Nr modelu | UP-5030 |
| Wsparcie serwisowe | OEM-ODM |
| język | Chińskie i angielskie |
| MOQ | 1 szt |
| Nr modelu | UP-5005 |
|---|---|
| Wsparcie serwisowe | OEM-ODM |
| język | Chińskie i angielskie |
| Aplikacje | Plastik, guma |
| Specyfikacja | Zapoznaj się z rzeczywistymi specyfikacjami rozmiaru |
| Nazwa | Maszyna do badania odporności na ścieranie |
|---|---|
| Nr modelu | UP-1000 |
| Obciążenie tarciem | 908 g (2 funty), 1810 g (4 funty) |
| Szybkość tarcia | 43 razy/min (21,43,85, 106 razy/min, regulowane |
| Skok tarcia | 60mm |