| Productnaam | uv het verouderen testkamer |
|---|---|
| Model-NR. | UP-6200 |
| Garantie | 1 jaar |
| Aangepaste service | OEM,ODM |
| Maatservice | De aanpassing van de steunklant |
| Productnaam | Stof- en zanddichte testkamer |
|---|---|
| Interne afmetingen (mm) | 800*1000*1000 |
| Algemene afmetingen (mm) | 1050*1420*1820 |
| Normale Draaddiameter | 50 mm |
| Normale breedte van een opening tussen draden | 75um |
| Model-NR. | UP-6122 |
|---|---|
| Garantie | 1 jaar |
| Aanvullende service | De aanpassing van de steunklant |
| Aangepaste service | OEM,ODM |
| Kleurservice | De aanpassing van de steunklant |
| Model-NR. | UP-6122 |
|---|---|
| Garantie | 1 jaar |
| Aangepaste service | OEM,ODM |
| Maatservice | De aanpassing van de steunklant |
| Kalibratieservice van derden | De aanpassing van de steunklant |
| Model-NR. | UP-6000 |
|---|---|
| Capaciteit | 2000n |
| Nauwkeurigheid | 0,01 kg |
| Dimensie plaat | 100 × 100 mm (of aanpassen aan de behoeften van de gebruiker) |
| Testslag | 90 mm (of aanpassen aan de behoeften van de gebruiker) |
| Model-NR. | UP-6000 |
|---|---|
| Aanvullende service | Ondersteuning van klantaanpassing. |
| Leveringsvoorwaarden | CIF, DDP, DDU, FedEx, DHL, Fob |
| Verpakking Details | Professionele exportverpakking |
| Levertijd | 5~10 het werkdagen |
| Model-NR. | UP-5009 |
|---|---|
| Hs-code | 9024800000 |
| Service-ondersteuning | OEM-ODM |
| Taal | Chinees en Engels |
| Temperatuurregelbereik | Omgeving ~ 200°C |
| Naam | verbrandingstester |
|---|---|
| Modelnr. | UP-5030 |
| De dienststeun | OEM-ODM |
| taal | Chinees en Engels |
| MOQ | 1 st |
| Model-NR. | UP-5005 |
|---|---|
| De dienststeun | OEM-ODM |
| taal | Chinees en Engels |
| Toepassingen | Plastiek, rubber |
| Specificatie | Raadpleeg de werkelijke maatspecificaties |
| Naam | Machines voor het testen van slijtvastheid |
|---|---|
| Modelnr. | UP-1000 |
| Wrijvinglading | 908 g (2 lb), 1810 g (4 lb) |
| Frictie snelheid | 43 keer/min (21,43,85, 106 keer/min, instelbaar |
| Frictie slag | 60 mm |