| Productnaam | UV-verouderingsklimaattestkamer |
|---|---|
| Aangepaste service | OEM,ODM |
| Temperatuurbereik | Rt+10ºC~70ºC |
| Himiditywaaier | ≥75%RH |
| Temperatuurschommelingen | ±0,5℃ |
| Productnaam | uv het verouderen testkamer |
|---|---|
| Model-NR. | UP-6200 |
| Garantie | 1 jaar |
| Aangepaste service | OEM,ODM |
| Maatservice | De aanpassing van de steunklant |
| Model-NR. | UP-6122 |
|---|---|
| Garantie | 1 jaar |
| Aanvullende service | De aanpassing van de steunklant |
| Aangepaste service | OEM,ODM |
| Kleurservice | De aanpassing van de steunklant |
| Model-NR. | UP-6122 |
|---|---|
| Garantie | 1 jaar |
| Aangepaste service | OEM,ODM |
| Maatservice | De aanpassing van de steunklant |
| Kalibratieservice van derden | De aanpassing van de steunklant |
| Model-NR. | UP-6000 |
|---|---|
| Capaciteit | 2000n |
| Nauwkeurigheid | 0,01 kg |
| Dimensie plaat | 100 × 100 mm (of aanpassen aan de behoeften van de gebruiker) |
| Testslag | 90 mm (of aanpassen aan de behoeften van de gebruiker) |
| Model-NR. | UP-6000 |
|---|---|
| Aanvullende service | Ondersteuning van klantaanpassing. |
| Leveringsvoorwaarden | CIF, DDP, DDU, FedEx, DHL, Fob |
| Verpakking Details | Professionele exportverpakking |
| Levertijd | 5~10 het werkdagen |
| Naam | verbrandingstester |
|---|---|
| Modelnr. | UP-5030 |
| De dienststeun | OEM-ODM |
| taal | Chinees en Engels |
| MOQ | 1 st |
| Model-NR. | UP-1001 |
|---|---|
| De dienststeun | OEM-ODM |
| taal | Chinees en Engels |
| MOQ | 1 st |
| Toepassingen | Rubber, leer, doek, stof... enz |
| Model-NR. | UP-1004 |
|---|---|
| De dienststeun | OEM-ODM |
| taal | Chinees en Engels |
| Testmodussen | Droge schuurtest / Natte schuurtest |
| Opties voor bewegingsafstand | 5 soorten optioneel | Standaard: 0,5", 1", 2", 3", 4" of gespecificeerd |
| Model-NR. | UP-5005 |
|---|---|
| De dienststeun | OEM-ODM |
| taal | Chinees en Engels |
| Toepassingen | Plastiek, rubber |
| Specificatie | Raadpleeg de werkelijke maatspecificaties |