| Model NO. | UP-1001 |
|---|---|
| Servis desteği | OEM ODM |
| dil | Çince ve İngilizce |
| Adedi | 1 adet |
| Uygulamalar | Kauçuk, Deri, Kumaş, Kumaş... vb |
| Model NO. | UP-1004 |
|---|---|
| Servis desteği | OEM ODM |
| dil | Çince ve İngilizce |
| Test Modları | Kuru aşınma testi / Islak aşınma testi |
| Hareket Mesafesi Seçenekleri | 5 tip isteğe bağlı | Standart: 0,5", 1", 2", 3", 4" veya belirtilmiş |
| Model NO. | UP-5005 |
|---|---|
| Servis desteği | OEM ODM |
| dil | Çince ve İngilizce |
| Uygulamalar | plastik, kauçuk |
| Şartname | Gerçek boyut özelliklerine bakın |
| İsim | Sıvışmaya dayanıklılık test makinesi |
|---|---|
| Model Numarası | UP-1000 |
| Sürtünme yükü | 908 gr (2 lb), 1810 gr (4 lb) |
| sürtünme hızı | 43 Kez/Dk (21,43,85, 106 Kez/Dk, Ayarlanabilir) |
| Sürtünme darbesi | 60 mm |
| Numune Boyutu | φ110mm φ6mm |
|---|---|
| Öğütme tekerleği | φ2″(MAKS .45mm)1/2″(W) |
| Tekerlek merkez alanı | 63,5 mm |
| Tekerlek ile test plakası arasındaki mesafe | 37~38mm |
| Dönme Hızı | 60rpm |
| Model NO. | UP-1004 |
|---|---|
| Servis desteği | OEM ODM |
| dil | Çince ve İngilizce |
| Uygulamalar | Tencere, Kaplama, Boyama vb. |
| Test Hızı | 2~75 Kez/Dk Ayarlanabilir |
| Model NO. | UP-1019 |
|---|---|
| GTİP Kodu | 9024800000 |
| Servis desteği | OEM ODM |
| dil | Çince ve İngilizce |
| Adedi | 1 adet |
| Adı Üret | Martindale aşınma testi makinesi |
|---|---|
| Model NO. | UP-1006 |
| Servis desteği | OEM ODM |
| Adedi | 1 adet |
| Uygulamalar | Kumaş, Tekstil, Kumaş, Eldiven vb. |
| Model NO. | UP-1010 |
|---|---|
| GTİP Kodu | 9024800000 |
| Numune Boyutu | φ110mm φ6mm |
| Öğütme tekerleği | φ2″(MAKS .45mm)1/2″(W) |
| Tekerlek merkez alanı | 63,5 mm |
| İsim | aşınma test makinesi |
|---|---|
| Model Numarası | UP-1010 |
| Yük | 250g, 500g, 1000g |
| Disk Hızını Test Et | 0-70 Düzenlenebilir |
| Menşe Yeri | 120 × 6,5 × 3 mm |