| Ürün adı | Sabit Nem Sıcaklık Test Odası |
|---|---|
| Model NO. | UP-6195 |
| Minimum Sipariş Miktarı | %20~%98 |
| Nem Eşitliği | ±%3 bağıl nem |
| Sıcaklık bütünlüğü | ±2ºC |
| Model NO. | UP-6195 |
|---|---|
| Garanti | 1 Yıl |
| Özel Hizmet | OEM,ODM |
| Beden Hizmeti | Müşteri özelleştirmesini destekleyin |
| Sıcaklık aralığı | -40/-70 ~ 180°C |
| Yüksek sıcaklık tankının sıcaklık aralığı | 80°C~200°C |
|---|---|
| Düşük sıcaklık tankının sıcaklık aralığı | -10°C~75°C |
| ısıtma oranı | 3~5°C/dak |
| Soğutma oranı | 1~1,5°C/dak |
| Gerilim | AC380V 50HZ/60HZ 3∮ |
| Ürün adı | sıcaklık test odası |
|---|---|
| Model Numarası | UP-6118 |
| Yüksek Sıcaklık Ta Sıcaklık Aralığı | 80°C~200°C |
| Düşük Sıcaklık Tan Sıcaklık Aralığı | -10°C~75°C |
| Minimum Sipariş Miktarı | %85 bağıl nem |
| Model NO. | UP-6195 |
|---|---|
| Sıcaklık Aralığı | -70~150°C |
| Minimum Sipariş Miktarı | %20~%98 |
| Özel Hizmet | OEM,ODM |
| Garanti | 1 Yıl |
| Model NO. | UP-6195 |
|---|---|
| Garanti | 1 Yıl |
| Özel Hizmet | OEM,ODM |
| Sıcaklık aralığı | -20~+150°C |
| Sıcaklık dalgalanması | ± 0.5ºC |
| Ürün adı | Sabit sıcaklık ve nem odası |
|---|---|
| GTİP Kodu | 8514199000 |
| Model NO. | UP-6195 |
| Garanti | 1 Yıl |
| Özel Hizmet | OEM,ODM |
| Model NO. | UP-6195 |
|---|---|
| Sıcaklık aralığı | -60°C~+100°C |
| Sıcaklık değişim oranı | 1 ~ 3,4°C / Dak |
| Minimum Sipariş Miktarı | %20 ~ %98 bağıl nem |
| nem sapması | ± %2,5 bağıl nem |
| Ürün adı | Walk-in sıcaklık ve nem odası |
|---|---|
| GTİP Kodu | 8514199000 |
| Model NO. | UP-6195 |
| Garanti | 1 Yıl |
| Özel Hizmet | OEM,ODM |
| Sıcaklık aralığı | -40~150°C |
|---|---|
| Minimum Sipariş Miktarı | %20 - %95 Bağıl Nem |
| stabilite nem | ±%2 bağıl nem |
| Sapma | ≤±2°C/±3%RH |
| Ürün adı | Walk-in sıcaklık ve nem odası |