| Model NO. | UP-6197 |
|---|---|
| Sıcaklık Aralığı | RT+5 ° C ~ 55 ° C |
| tuzlu su sıcaklığı | 35°C±1°C |
| Tuz Püskürtme Yerleşimi | 1.0-2.0ml/80cm |
| Tuzlu su tankı kapasitesi | 15L |
| Ürün adı | Tuz Sisi Test Cihazı |
|---|---|
| Model Numarası | UP-6197 |
| Garanti | 1 Yıl |
| Ek Hizmet | Müşteri özelleştirmesini destekleyin |
| Özel Hizmet | OEM,ODM |
| Ürün adı | uv yaşlandırma testi odası |
|---|---|
| Sıcaklık Aralığı | Rt+10°C~70°C |
| Nem Aralığı | %95 bağıl nem |
| UV lambası | 8 adet |
| Malzemeler | SUS#304 paslanmaz çelik |
| Ürün adı | UV Yaşlandırma İklimsel Test Odası |
|---|---|
| Özel Hizmet | OEM,ODM |
| Sıcaklık Aralığı | Rt+10°C~70°C |
| Nem Aralığı | ≥75% bağıl nem |
| Sıcaklık Dalgalanması | ±0,5°C |
| Ürün adı | uv yaşlanma test odası |
|---|---|
| Model NO. | UP-6200 |
| Garanti | 1 Yıl |
| Özel Hizmet | OEM,ODM |
| Beden Hizmeti | Müşteri özelleştirmesini destekleyin |
| Model NO. | UP-6122 |
|---|---|
| Garanti | 1 Yıl |
| Ek Hizmet | Müşteri özelleştirmesini destekleyin |
| Özel Hizmet | OEM,ODM |
| Renk Hizmeti | Müşteri özelleştirmesini destekleyin |
| Model NO. | UP-6122 |
|---|---|
| Garanti | 1 Yıl |
| Özel Hizmet | OEM,ODM |
| Beden Hizmeti | Müşteri özelleştirmesini destekleyin |
| Üçüncü Taraf Kalibrasyon Hizmeti | Müşteri özelleştirmesini destekleyin |
| Model NO. | UP-6000 |
|---|---|
| Kapasite | 2000n |
| Kesinlik | 0.01Kg |
| Merdane boyutu | 100×100mm (veya kullanıcı ihtiyaçlarına göre özelleştirin) |
| Test İnme | 90mm (veya kullanıcı ihtiyaçlarına göre özelleştirin) |
| Model NO. | UP-6000 |
|---|---|
| Ek Hizmet | Müşteri Özelleştirmesini destekleyin. |
| Teslimat Şartları | CIF, DDP, DDU, FedEx, DHL, Fob |
| Ambalaj bilgileri | Profesyonel İhracat Paketleme |
| Teslim süresi | 5~10 iş günü |
| İsim | Yanma Test Cihazı |
|---|---|
| Model Numarası | UP-5030 |
| Servis desteği | OEM ODM |
| dil | Çince ve İngilizce |
| Adedi | 1 adet |