| Nr modelu | UP-6197 |
|---|---|
| Zakres temperatur | RT+5 ° C ~ 55 ° C. |
| Temperatura solanki | 35°C±1°C |
| Osiedlenie się w sprayach solnych | 1,0-2.0 ml/80 cm |
| Pojemność zbiornika solanki | 15L |
| Nazwa produktu | Maszyna do testowania mgły solnej |
|---|---|
| Nr modelu | UP-6197 |
| Gwarancja | 1 rok |
| Dodatkowa usługa | Wspieraj dostosowywanie klienta |
| Usługa niestandardowa | OEM, ODM |
| Nazwa produktu | Komora jądra starzenia UV |
|---|---|
| Zakres temperatur | Temperatura otoczenia+10°C~70°C |
| Zakres wilgotności | 95% wilgotności względnej |
| Lampa UV | 8 szt |
| Przybory | Stal nierdzewna SUS#304 |
| Nazwa produktu | Komora klimatyczna do badania starzenia UV |
|---|---|
| Usługa niestandardowa | OEM, ODM |
| Zakres temperatur | Temperatura otoczenia+10°C~70°C |
| Zakres wilgotności | ≥75%RH |
| Wahania temperatury | ± 0,5 ℃ |
| Nazwa produktu | komora testowa starzenia UV |
|---|---|
| Nr modelu | UP-6200 |
| Gwarancja | 1 rok |
| Usługa niestandardowa | OEM, ODM |
| Usługa rozmiaru | Wspieraj dostosowywanie klienta |
| Nr modelu | UP-6122 |
|---|---|
| Gwarancja | 1 rok |
| Dodatkowa usługa | Wspieraj dostosowywanie klienta |
| Usługa niestandardowa | OEM, ODM |
| Usługa Kolorowania | Wspieraj dostosowywanie klienta |
| Nr modelu | UP-6122 |
|---|---|
| Gwarancja | 1 rok |
| Usługa niestandardowa | OEM, ODM |
| Usługa rozmiaru | Wspieraj dostosowywanie klienta |
| Usługa kalibracji innej firmy | Wspieraj dostosowywanie klienta |
| Nr modelu | UP-6000 |
|---|---|
| Pojemność | 2000n |
| Dokładność | 0,01 kg |
| Wymiar płyty | 100 × 100 mm (lub dostosuj według potrzeb użytkownika) |
| Udar testowy | 90 mm (lub dostosować według potrzeb użytkownika) |
| Nr modelu | UP-6000 |
|---|---|
| Dodatkowa usługa | Wsparcie dostosowywania klienta. |
| Warunki dostawy | CIF, DDP, DDU, FedEx, DHL, Fob |
| Szczegóły pakowania | Profesjonalne opakowanie eksportowe |
| Czas dostawy | 5 ~ 10 dni roboczych |
| Nazwa | Tester spalania |
|---|---|
| Nr modelu | UP-5030 |
| Wsparcie serwisowe | OEM-ODM |
| język | Chińskie i angielskie |
| MOQ | 1 szt |