| Nazwa produktu | Komora przyspieszonego starzenia pod wysokim ciśnieniem |
|---|---|
| Nr modelu | UP-6124 |
| Zakres temperatur | 105°C~132°C |
| Zakres ciśnienia | Ciśnienie stołowe 0,2 ~ 2,0 kg/cm2 |
| Zakres wilgotności | 75% ~ 100% wilgotności względnej |
| Nazwa produktu | Wysoko przyspieszona komora badawcza naprężenia |
|---|---|
| Nr modelu | UP-6124 |
| Dodatkowa usługa | Wspieraj dostosowywanie klienta |
| Usługa rozmiaru | Wspieraj dostosowywanie klienta |
| Usługa kalibracji innej firmy | Wspieraj dostosowywanie klienta |
| Nazwa produktu | Hast komora testowa |
|---|---|
| Nr modelu | UP-6124 |
| Zakres temperatur | Rt-132℃ |
| Zakres wilgotności | 65% ~ 100% Rh (regulowane) |
| Czas ciśnienia | Około 45min |
| Nazwa produktu | Hast komora testowa |
|---|---|
| Nr modelu | UP-6124 |
| Kod HS | 8514199000 |
| Zakres temperatur | +105 ℃~+132℃ |
| Zakres wilgotności | 75% ~100% wilgotności względnej |
| Nr modelu | UP-6124 |
|---|---|
| Gwarancja | 1 rok |
| Dodatkowa usługa | Wspieraj dostosowywanie klienta |
| Usługa niestandardowa | OEM, ODM |
| Usługa Kolorowania | Wspieraj dostosowywanie klienta |
| Nazwa produktu | Komora do badania przyspieszonego starzenia Hast |
|---|---|
| Nr modelu | UP-6124 |
| Temperatura pracy | 121°C; 132°C; (Opcja specjalna 143°C |
| Wilgotność robocza | Wilgotność pary nasyconej 75% ~ 100% Rh |
| Gwarancja | 1 rok |
| Nr modelu | UP-6111 |
|---|---|
| Kod HS | 8514199000 |
| Gwarancja | 1 rok |
| Usługa niestandardowa | OEM, ODM |
| Zakres temperatur | -20°C~+120°C |
| Nr modelu | UP-6118 |
|---|---|
| Gwarancja | 1 rok |
| Usługa rozmiaru | Wspieraj dostosowywanie klienta |
| Zakres szoku termicznego | -40°C, -55°C, -65 |
| Zakres wstępnego podgrzewania komory o wysokiej temperaturze | Otoczenia +10°C~200°C |
| Warranty | 1 Year |
|---|---|
| Additional Service | Support Customer Customization |
| Custom Service | OEM,ODM |
| Color Service | Support Customer Customization |
| Size Service | Support Customer Customization |
| Nazwa produktu | Komora testowa przyspieszonej mgły solnej |
|---|---|
| Nr modelu | UP-6197 |
| Zakres temperatur | RT+5 ° C ~ 55 ° C. |
| Temperatura solanki | 35°C±1°C |
| Osiedlenie się w sprayach solnych | 1,0-2.0 ml/80 cm |