| Productnaam | Hogedruk versnelde verouderingskamer |
|---|---|
| Modelnr. | UP-6124 |
| Temperatuurbereik | 105ºC~132ºC |
| Drukbereik | Tafeldruk 0,2~2,0kg/cm2 |
| Bereik Vochtigheid | 75%~100%Rv |
| Productnaam | Hoog versnelde spanningstestkamer |
|---|---|
| Modelnr. | UP-6124 |
| Aanvullende service | De aanpassing van de steunklant |
| Maatservice | De aanpassing van de steunklant |
| Kalibratieservice van derden | De aanpassing van de steunklant |
| Productnaam | Hast-testkamer |
|---|---|
| Modelnr. | UP-6124 |
| Temperatuurbereik | Rt-132℃ |
| Vochtigheidsbereik | 65% ~ 100% relatieve vochtigheid (instelbaar) |
| Druk tijd | Ongeveer 45 minuten |
| Productnaam | Hast-testkamer |
|---|---|
| Model-NR. | UP-6124 |
| HS-code | 8514199000 |
| Temperatuurbereik | +105 ℃~+132℃ |
| Vochtigheidsbereik | 75% ~100% relatieve luchtvochtigheid |
| Model-NR. | UP-6124 |
|---|---|
| Garantie | 1 jaar |
| Aanvullende service | De aanpassing van de steunklant |
| Aangepaste service | OEM,ODM |
| Kleurservice | De aanpassing van de steunklant |
| Productnaam | Hast versnelde verouderingstestkamer |
|---|---|
| Modelnr. | UP-6124 |
| Bedrijfstemperatuur | 121ºC; 132ºC; (143ºC speciale optie |
| Bedrijfsvochtigheid | 75% ~ 100% RV verzadigde stoomvochtigheid |
| Garantie | 1 jaar |
| Model-NR. | UP-6111 |
|---|---|
| HS-code | 8514199000 |
| Garantie | 1 jaar |
| Aangepaste service | OEM,ODM |
| emperaturewaaier | -20ºC~+120ºC |
| Model-NR. | UP-6118 |
|---|---|
| Garantie | 1 jaar |
| Maatservice | De aanpassing van de steunklant |
| Thermische schokbereik | -40ºC, -55ºC, -65 |
| Hoogtemperatuurkamer voorverwarming | Omgevingstemperatuur+10ºC~200ºC |
| Warranty | 1 Year |
|---|---|
| Additional Service | Support Customer Customization |
| Custom Service | OEM,ODM |
| Color Service | Support Customer Customization |
| Size Service | Support Customer Customization |
| Productnaam | Versnelde zoutsproeitestkamer |
|---|---|
| Model-NR. | UP-6197 |
| Temperatuurbereik | NT1 warm water |
| Pekeltemperatuur | 35°C±1°C |
| Zoutsproei nederzetting | 1.0-2,0 ml/80 cm |