| Model-NR. | UP-6200 |
|---|---|
| HS-code | 8514199000 |
| Garantie | 1 jaar |
| Aangepaste service | OEM,ODM |
| Maatservice | De aanpassing van de steunklant |
| Model-NR. | UP-3007 |
|---|---|
| Impact -energie | 0 ~ 2,5 J |
| Oplossing | 0,01 J~0,1 J |
| Hoogte monsterfles | 20~190mm |
| De waaier van de steekproefdiameter | φ20~165mm |
| Productnaam | Cartoncompressie-toetser |
|---|---|
| Modelnr. | UP-6035 |
| Meetbereik | (50~10000)N |
| Oplossing | 0.1N |
| Nauwkeurigheid | ±1% |
| Model-NR. | UP-6000 |
|---|---|
| Weergave | Digitaal |
| Controle | Computercontrole |
| krachtbron | AC110-220V |
| Leveringsvoorwaarden | CIF, DDP, DDU, FedEx, DHL, Fob |
| Model-NR. | UP-4007 |
|---|---|
| Hs-code | 9024800000 |
| Testende Wijze | Digitaal |
| Laden | 500g |
| Service-ondersteuning | OEM-ODM |
| Model-NR. | UP-4011 |
|---|---|
| De dienststeun | OEM-ODM |
| taal | Chinees en Engels |
| MOQ | 1 st |
| Toepassingen | Leer, rubber |
| Model-NR. | UP-5005 |
|---|---|
| De dienststeun | OEM-ODM |
| taal | Chinees en Engels |
| MOQ | 1 st |
| Toepassingen | vloeibaar vast lichaam |
| Model-NR. | UP-1001 |
|---|---|
| HS-code | 9024800000 |
| De dienststeun | OEM-ODM |
| taal | Chinees en Engels |
| MOQ | 1 st |
| Model-NR. | UP-5008 |
|---|---|
| De dienststeun | OEM-ODM |
| taal | Chinees en Engels |
| Toepassingen | voor kunststof, rubber, vezels, schuim, film |
| Temperatuurbereik | RT~200ºC |
| Model-NR. | UP-1001 |
|---|---|
| Hs-code | 9024800000 |
| Service-ondersteuning | OEM-ODM |
| Taal | Chinees en Engels |
| Toepassingen | Rubber, leer, doek, stof... enz |