| Nazwa produktu | Komora o stałej temperaturze i wilgotności |
|---|---|
| Gwarancja | 1 rok |
| Usługa niestandardowa | OEM, ODM |
| Usługa Kolorowania | Wspieraj dostosowywanie klienta |
| Usługa rozmiaru | Wspieraj dostosowywanie klienta |
| Nazwa produktu | Komora do badania stałej wilgotności i temperatury |
|---|---|
| Nr modelu | UP-6195 |
| Zakres wilgotności | 20%~98% |
| Jednorodność wilgotności | ±3% wilgotności względnej |
| Jednolitość temperatury | ±2ºC |
| Nr modelu | UP-6195 |
|---|---|
| Gwarancja | 1 rok |
| Usługa niestandardowa | OEM, ODM |
| Usługa rozmiaru | Wspieraj dostosowywanie klienta |
| Zakres temperatur | -40/-70 ~ 180 ℃ |
| Zakres temperatur zbiornika wysokotemperaturowego | 80°C~200°C |
|---|---|
| Zakres temperatur zbiornika niskotemperaturowego | -10°C~75°C |
| szybkość ogrzewania | 3~5°C/min |
| Szybkość chłodzenia | 1~1,5°C/min |
| Woltaż | AC380V 50HZ/60HZ 3∮ |
| Nazwa produktu | komora badawcza temperatury |
|---|---|
| Nr modelu | UP-6118 |
| Zakres temperatur wysokiej temperatury Ta | 80°C~200°C |
| Zakres temperatur opalania niskotemperaturowego | -10°C~75°C |
| Zakres wilgotności | 85% wilgotności względnej |
| Nr modelu | UP-6195 |
|---|---|
| Gwarancja | 1 rok |
| Usługa niestandardowa | OEM, ODM |
| Zakres temperatur | -20~+150°C |
| Wahania temperatury | ± 0,5ºC |
| Nazwa produktu | Komora o stałej temperaturze i wilgotności |
|---|---|
| Kod HS | 8514199000 |
| Nr modelu | UP-6195 |
| Gwarancja | 1 rok |
| Usługa niestandardowa | OEM, ODM |
| Nazwa produktu | Bezprzewodowa komora temperaturowo-wilgotnościowa |
|---|---|
| Kod HS | 8514199000 |
| Nr modelu | UP-6195 |
| Gwarancja | 1 rok |
| Usługa niestandardowa | OEM, ODM |
| Zakres temperatur | -40~150°C |
|---|---|
| Zakres wilgotności | 20%-95% wilgotności względnej |
| Stabilność wilgotności | ±2% wilgotności względnej |
| Odchylenie | ≤±2°C/±3% wilgotności względnej |
| Nazwa produktu | Bezprzewodowa komora temperaturowo-wilgotnościowa |
| Nazwa produktu | Komora o stałej temperaturze i wilgotności |
|---|---|
| Nr modelu | UP-6124 |
| Kod HS | 8514199000 |
| Zakres temperatur | RT-132°C |
| Gwarancja | 1 rok |