| Model-NR. | UP-6195 |
|---|---|
| Garantie | 1 jaar |
| Aangepaste service | OEM,ODM |
| Temperatuurbereik | -20~+150ºC |
| Temperatuurschommelingen | ± 0,5 ° C |
| Productnaam | Kamer met constante temperatuur en vochtigheid |
|---|---|
| HS-code | 8514199000 |
| Model-NR. | UP-6195 |
| Garantie | 1 jaar |
| Aangepaste service | OEM,ODM |
| Model-NR. | UP-6195 |
|---|---|
| Temperatuurbereik | -60℃~+100℃ |
| Het tarief van de temperatuurverandering | 1 ~ 3,4℃/min |
| Vochtigheidsbereik | relatieve vochtigheid van 20% ~ 98% |
| Afwijking van de luchtvochtigheid | ± 2,5% relatieve vochtigheid |
| Productnaam | Inlooptemperatuur- en vochtigheidskamer |
|---|---|
| HS-code | 8514199000 |
| Model-NR. | UP-6195 |
| Garantie | 1 jaar |
| Aangepaste service | OEM,ODM |
| Temperatuurbereik | -40~150°C |
|---|---|
| Vochtigheidsbereik | 20%-95%RH |
| Stabiliteit vochtigheid | ±2%RH |
| Afwijking | ≤±2°C/±3%RV |
| Productnaam | Inlooptemperatuur- en vochtigheidskamer |
| Productnaam | Kamer met constante temperatuur en vochtigheid |
|---|---|
| Model-NR. | UP-6124 |
| HS-code | 8514199000 |
| Temperatuurbereik | RT-132ºC |
| Garantie | 1 jaar |
| Productnaam | Hogedruk versnelde verouderingskamer |
|---|---|
| Modelnr. | UP-6124 |
| Temperatuurbereik | 105ºC~132ºC |
| Drukbereik | Tafeldruk 0,2~2,0kg/cm2 |
| Bereik Vochtigheid | 75%~100%Rv |
| Productnaam | Hoog versnelde spanningstestkamer |
|---|---|
| Modelnr. | UP-6124 |
| Aanvullende service | De aanpassing van de steunklant |
| Maatservice | De aanpassing van de steunklant |
| Kalibratieservice van derden | De aanpassing van de steunklant |
| Productnaam | Hast-testkamer |
|---|---|
| Modelnr. | UP-6124 |
| Temperatuurbereik | Rt-132℃ |
| Vochtigheidsbereik | 65% ~ 100% relatieve vochtigheid (instelbaar) |
| Druk tijd | Ongeveer 45 minuten |
| Productnaam | Hast-testkamer |
|---|---|
| Model-NR. | UP-6124 |
| HS-code | 8514199000 |
| Temperatuurbereik | +105 ℃~+132℃ |
| Vochtigheidsbereik | 75% ~100% relatieve luchtvochtigheid |