De RING Edge Crush Tester is een zeer nauwkeurig instrument met een servo aangedreven kogelschroefsysteem voor soepele en nauwkeurige compressie testen.ruimtebesparend ontwerp is ideaal voor gebruik op een laboratoriumbank.
RCT:TAPPI-T804-2011, TAPPI 822 GB/T 2679.8-2016, JIS-P8126
ECT:ISO3037, ISO13821, TAPPI 811 en 823 en 838 en 839 GB/T2679.17-1997, GB/T6546-1998
FCT:ISO 3035-2011, TAPPI-T809-2011, TAPPI 825, GB/T 2679.6-1996, GB/T 22874-2008
PAT:TAPPI 821, GB/T 6544-2008 (TESTPUNT B.4; B.6.2), GB/T 6548-1998 (TESTPUNT 4; 6.2)
| Artikel 1 | Specificatie |
|---|---|
| Max. capaciteit | 2000N |
| Controlemodus | Aanraakscherm |
| Beperking van de belasting | 1/250,000 |
| Eenheden | kgf, lbf, N |
| Loadnauwkeurigheid | Binnen ± 0,5% |
| Max. resolutie | 0.02 N |
| Resultaten | Micro-printer (thermische printer) |
| Testsnelheid | (12 ± 0,5) mm/min |
| Platen slag | 0.1 ~ 80 mm |
| Plaatdiameter | Φ120 mm |
| Platenparallelisme | ≤ 0,06 mm |
| Statistieken | Gemiddelde, maximale en minimale waarden van series |
| Kracht | 220V, 220W |
| Afmetingen en gewicht | 400 * 400 * 650 mm (L * W * H), 40 kg |
| Opties | ECT-monstersnijder en -houder, RCT-monstersnijder en -houder, PAT-monstersnijder en -houder, FCT-monstersnijder en -houder, krachtkalibratie-indicator |
Tijdens het gehele bedrijfsproces bieden wij verkoopadviesdiensten:
Ja, we zijn een van de professionele fabrikanten van Environmental Chambers, leer schoenen testapparatuur, en plastic rubber testapparatuur in China.Elke machine gekocht van onze fabriek heeft een garantie van 12 maanden na verzendingWe bieden 12 maanden gratis onderhoud, verlengd met 2 maanden om rekening te houden met het zeetransport.We zullen het probleem diagnosticeren via gesprek of videochat en binnen 24 tot 48 uur oplossingen bieden..
Voor standaard machines in voorraad: 3-7 werkdagen. Voor niet-voorraad items: 15-20 werkdagen na ontvangst van betaling. We kunnen speciale regelingen treffen voor dringende eisen.
Ja, we bieden zowel standaard als op maat gemaakte machines aan volgens uw eisen. We leveren OEM en ODM diensten, inclusief het plaatsen van uw logo op de machine.
De meeste machines worden volledig geassembleerd verzonden - u verbindt eenvoudig de stroomkabel en begint te gebruiken.We bieden ook hulp bij de installatie op locatie indien nodig.
Algemene Beoordeling
Beoordelingsmomentopname
Het volgende is de verdeling van alle beoordelingenAlle recensies