| Model NO. | UP-6118 |
|---|---|
| Garanti | 1 Yıl |
| Ek Hizmet | Müşteri özelleştirmesini destekleyin |
| Özel Hizmet | OEM,ODM |
| Renk Hizmeti | Müşteri özelleştirmesini destekleyin |
| Ürün adı | Akü Yüksek İrtifa Alçak Basınç Test Odası |
|---|---|
| sıcaklık Aralığı | -70°C~+180°C |
| Sıcaklık Dalgalanması | ±1ºC |
| Minimum Sipariş Miktarı | %10~%98 BN |
| Nem dalgalanması | ±%2,5 Bağıl Nem |
| Ürün adı | uv yaşlanma test odası |
|---|---|
| Sıcaklık aralığı | Rt+10°C~70°C |
| Sıcaklık bütünlüğü | ±2ºC |
| Sıcaklık dalgalanması | ± 0.5ºC |
| Malzemeler | SUS#304 paslanmaz çelik |
| Model NO. | UP-6316 |
|---|---|
| GTİP Kodu | 8514199000 |
| Garanti | 1 Yıl |
| Özel Hizmet | OEM,ODM |
| Renk Hizmeti | Müşteri özelleştirmesini destekleyin |
| Ürün adı | Toz ve kum geçirmez test odası |
|---|---|
| İç Boyutlar (mm) | 800*1000*1000 |
| genel boyutlar (mm) | 1050*1420*1820 |
| Normal Tel Çapı | 50um |
| Teller Arasındaki Boşluğun Normal Genişliği | 75um |
| Ürün adı | Toz Geçirmez Test Odası |
|---|---|
| Sıcaklık Aralığı | Rt+5°C~35°C |
| Toz Akış Hızı | 1,2~11 m/sn |
| Nominal Hat Çapı | 50um |
| Nominal Satır Aralığı | 75um |
| Model NO. | UP-6200 |
|---|---|
| GTİP Kodu | 8514199000 |
| Garanti | 1 Yıl |
| Özel Hizmet | OEM,ODM |
| Beden Hizmeti | Müşteri özelleştirmesini destekleyin |
| Ürün adı | Karton Sıkıştırma Test Cihazı |
|---|---|
| Model Numarası | UP-6035 |
| Ölçüm Aralığı | (50~10000)N |
| Çözünürlük | 0.1N |
| Kesinlik | OEM / DOM |
| Model NO. | UP-6000 |
|---|---|
| Görüntülemek | Dijital |
| Kontrol | Bilgisayar Kontrolü |
| güç kaynağı | AC110-220V |
| Teslimat Şartları | CIF, DDP, DDU, FedEx, DHL, Fob |
| Model NO. | UP-4007 |
|---|---|
| Hs Kodu | 9024800000 |
| Test Modu | Dijital |
| Yük | 500g |
| Servis Desteği | OEM ODM |