| Specimenafmeting | φ110mm φ6mm |
|---|---|
| slijpwiel | φ2″(MAX.45mm)1/2″(W) |
| Middenruimte van het wiel | 63.5mm |
| Afstand tussen wiel en testplaat | 37~38mm |
| Roterende snelheid | 60RPM |
| Model-NR. | UP-1019 |
|---|---|
| HS-code | 9024800000 |
| De dienststeun | OEM-ODM |
| taal | Chinees en Engels |
| MOQ | 1 st |
| Naam produceren | Martindaleschuring het Testen Machine |
|---|---|
| Model-NR. | UP-1006 |
| De dienststeun | OEM-ODM |
| MOQ | 1 st |
| Toepassingen | Stof, textiel, doek, handschoenen en enz |
| Model-NR. | UP-1001 |
|---|---|
| Service-ondersteuning | OEM-ODM |
| Taal | Chinees en Engels |
| MOQ | 1 STUKS |
| Toepassingen | Rubber, Auto, Leer, Doek, Stof... enz |
| Model-NR. | UP-1010 |
|---|---|
| HS-code | 9024800000 |
| Specimenafmeting | φ110mm φ6mm |
| slijpwiel | φ2″(MAX.45mm)1/2″(W) |
| Middenruimte van het wiel | 63.5mm |
| Naam | Schuring het testen Machine |
|---|---|
| Modelnr. | UP-1010 |
| Laden | 250g, 500g, 1000g |
| Testsnelheid van de schijf | 0-70 Verstelbaar |
| Voorbeeld | 120 × 6,5 × 3 mm |
| Productnaam | treksterkte-testmachine |
|---|---|
| Model-NR. | UP-2003 |
| Maximale capaciteit | 20-100.000 kN |
| krachtbron | AC110-220V |
| Laadresolutie | 1/500.000 |
| Productnaam | Universele testmachine |
|---|---|
| Maximale capaciteit | 20-100.000 kN |
| Nauwkeurigheidsgraad | 0,5 |
| De Positie van de oliecilinder | Onder |
| Oplossing | 1/150000 |
| Productnaam | Zwaar uitgevoerde treksterktetester |
|---|---|
| Model-NR. | UP-2003 |
| Capaciteitskeus | 5, 10, 20, 50, 100, 200, 500 kg Optioneel |
| Oplossing | 1/250000 |
| Efficiënte Testende Ruimte | MAXIMUM 400mm |
| Productnaam | Temperatuur en Vochtigheidstestkamer |
|---|---|
| Modelnr. | UP-6195 |
| Vochtigheidsbereik | 20%~98% |
| Temperatuurbereik | -70~180ºC |
| Maatservice | De aanpassing van de steunklant |