| Model NO. | UP-6114 |
|---|---|
| Sıcaklık Aralığı | -70°C ila 200°C |
| Minimum Sipariş Miktarı | %5 Bağıl Nem ~%98 Bağıl Nem |
| Çalışma Ortamı | Sıcaklık:+5°C~+35°C;Nem:≤90%RH;Hava basıncı:86-106kPa |
| Garanti | 1 Yıl |
| Model NO. | UP-6195 |
|---|---|
| Garanti | 1 Yıl |
| Ek Hizmet | Müşteri özelleştirmesini destekleyin |
| Özel Hizmet | OEM,ODM |
| Sıcaklık aralığı | -70~180°C |
| Ürün adı | Sabit sıcaklık ve nem odası |
|---|---|
| Model NO. | UP-6195 |
| Garanti | 1 Yıl |
| Özel Hizmet | OEM,ODM |
| Sıcaklık Aralığı | -70~180°C |
| Ürün adı | Walk-in Sabit sıcaklık ve nem odası |
|---|---|
| Model NO. | UP-6195 |
| Sıcaklık Aralığı | -70°C~150°C |
| Minimum Sipariş Miktarı | RH20%~98% |
| Sıcaklık Doğruluğu | 0,5°C |
| Garanti | 1 Yıl |
|---|---|
| Özel Hizmet | OEM, ODM |
| Renk Hizmeti | Müşteri özelleştirmesini destekleyin |
| Beden Hizmeti | Müşteri özelleştirmesini destekleyin |
| Üçüncü Taraf Kalibrasyon Hizmeti | Müşteri özelleştirmesini destekleyin |
| Model NO. | UP-6196 |
|---|---|
| Garanti | 1 Yıl |
| Ek Hizmet | Müşteri özelleştirmesini destekleyin |
| Özel Hizmet | OEM, ODM |
| Renk Hizmeti | Müşteri özelleştirmesini destekleyin |
| Ürün adı | Kurutma Fırını |
|---|---|
| Model NO. | UP-6196 |
| Test Sıcaklık Aralığı | Oda sıcaklığı~250°C(300°C/400°C) |
| Vakum Derecesi | -0.1 MPa |
| Temp. Sıcaklık Fluctuation dalgalanma | ± 0.5ºC |
| Ürün adı | Son derece hızlandırılmış stres testi odası |
|---|---|
| Model NO. | UP-6124 |
| Garanti | 1 Yıl |
| Özel Hizmet | OEM,ODM |
| Sıcaklık Aralığı | 105-135°C |
| Ürün Adı | Hast test odası |
|---|---|
| Model NO. | UP-6124 |
| Hs Kodu | 8514199000 |
| Garanti | 1 Yıl |
| Özel Hizmet | OEM,ODM |
| Ürün adı | Hast test odası |
|---|---|
| Sıcaklık Aralığı | 100°C ~ +132°C doymuş buhar sıcaklığı |
| Minimum Sipariş Miktarı | %100 bağıl nem |
| Çözünürlük Doğruluğu | 0.1ºC |
| Zaman Ölçeği | 0 ila 999 Saat Ayarlanabilir |