Evrensel gerim test cihazı germe, sıkıştırma, bükme, yapıştırma ve kesme için kullanılabilir.kabuk testi için farklı armatürler kullanın..
GB/T1040, GB/T528, GB/T529, GB/T8808, GB/T13022, GB/T 2790, GB/T3923.1, GB/T20310, GB/T3690, GB/T4944, GB/T3686 GB/T10654, ASTM D882, ASTM D 638, ISO 527, ASTM D412, ASTM D3574, ASTM E8.
| Model | UP-2002 |
|---|---|
| Hız aralığı | 50-500mm/dakika |
| Motor | AV Servo Motoru |
| Kapasite seçimi | 2000KG |
| Karar | 1/150,000 |
| Etkili test alanı | 400mm MAX |
| Doğruluk | ±0,5% |
| Çalışma yöntemi | Windows XP, Win7 işleyişi, bilgisayar kontrolü |
| Aksesuarlar | Bilgisayar, yazıcı, sistem kullanım kılavuzu |
| İsteğe bağlı aksesuarlar | Özel klemler, kuvvet sensörleri, yazıcı ve kullanım kılavuzu tarafından atandı |
| Ağırlık | 400KG |
| Boyut | (W×D×H) 80×50×150CM |
| Güç | 1PH, AC220V, 50/60Hz |
| Strok koruması | Yukarı ve alt koruma, önceden ayarlanmış fazla önlemek |
| Güç koruması | Sistem ayarları |
| Acil durma cihazı | Acil durumların ele alınması |
Genel Puan
Sıralama Fotoğrafı
Aşağıdaki, tüm derecelendirmelerin dağılımıdır.Tüm Yorumlar