Uniwersalny tester rozciągania może być stosowany do rozciągania, kompresji, gięcia, wiązania i strzyżenia.używać różnych urządzeń do badań skórkowania.
GB/T1040, GB/T528, GB/T529, GB/T8808, GB/T13022, GB/T 2790, GB/T3923.1, GB/T20310, GB/T3690, GB/T4944, GB/T3686 GB/T10654, ASTM D882, ASTM D 638, ISO 527, ASTM D412, ASTM D3574, ASTM E8.
| Model | UP-2002 |
|---|---|
| Zakres prędkości | 50-500 mm/min |
| Silnik | silnik serwo AV |
| Wybór mocy | 2000 kg |
| Rozstrzygnięcie | 1/150,000 |
| Skuteczna przestrzeń testowa | 400 mm MAX |
| Dokładność | ± 0,5% |
| Sposób działania | Windows X P, Win7 obsługa, sterowanie komputerem |
| Akcesoria | Komputer, drukarka, podręcznik obsługi systemu |
| Akcesoria opcjonalne | Zamknięcia dostosowane do potrzeb, czujniki siłowe, drukarka i podręcznik obsługi |
| Waga | 400 kg |
| Wymiar | (W × D × H) 80 × 50 × 150 cm |
| Władza | 1PH, AC220V, 50/60Hz |
| Ochrona przeciw uderzeniom | Ochrona górna i dolna, zapobieganie przesunięciu |
| Ochrona przeciw siłom | Ustawienie systemu |
| Urządzenie awaryjnego zatrzymania | Obsługa sytuacji kryzysowych |
Ogólna ocena
Migawka oceny
Poniżej przedstawiono rozkład wszystkich ratingówWszystkie recenzje