UP-1007 Wet Abrasion Scrub Tester jest precyzyjnym urządzeniem do badania wytrzymałości powierzchni, takich jak powłoki, farby,i atramenty w mokrych i wielokrotnie taranych warunkachSymuluje codzienne szorowanie, czyszczenie lub zużycie w celu uzyskania obiektywnych, ilościowych danych dotyczących odporności materiału na pranie i zużycie.
ISO 11998, ASTM D2486, ASTM D4213 / ISO 21546, GB/T 9756, ASTM D5264 / TAPPI T830
| Parametry | Specyfikacja |
|---|---|
| Całkowita masa szczotki i uchwytucza | 50 ± 2 g |
| Częstotliwość ruchu pędzla | 37 ± 1 cpm |
| Odległość pocisku szczotki | 300 mm |
| Licznik przyrządów | 4-cyfrowy wyświetlacz |
| Przedział przeciwnika | 99999 razy |
| Zasilanie | 220V, 50Hz |
| Wymiary opakowania | 780 × 500 × 420 mm |
| Waga | 35 kg |
Ogólna ocena
Migawka oceny
Poniżej przedstawiono rozkład wszystkich ratingówWszystkie recenzje