| Model NO. | UP-5016 |
|---|---|
| Ağırlık Okunabilirliği | 0.001g |
| Nem ölçüm kapsamı | %0,01'den %100'e |
| Tekrarlanabilirlik | ±% 0.2 |
| Isıtma sıcaklığı aralığı | Oda sıcaklığı 160 ºC'ye kadar |
| Modeli | UP-1006 |
|---|---|
| Servis desteği | OEM ODM |
| dil | Çince ve İngilizce |
| Adedi | 1 adet |
| Uygulamalar | Kumaş, Tekstil, Kumaş, Eldiven vb. |
| Model NO. | UP-1007 |
|---|---|
| Fırça ve fırça tutucunun toplam ağırlığı | 50±2g |
| Fırça darbesi mesafesi | 300 mm |
| Fırça hareket frekansı | 37 ± 1 cpm |
| Servis desteği | OEM ODM |
| Model NO. | UP-1010 |
|---|---|
| Servis desteği | OEM ODM |
| dil | Çince ve İngilizce |
| Adedi | 1 adet |
| Uygulamalar | Kauçuk Deri Tekstil Plastik ... vb |
| Model NO. | HBS-62.5(A) |
|---|---|
| Ölçüm Aralığı | HBW |
| Başvuru | Metal, Plastik, Seramik ve Cam, Taş |
| Standart | ISO, ASTM, GB/T, BSEN |
| Garanti | 1 Yıl |
| Model NO. | TEMI990 |
|---|---|
| Ekran özellikleri | 7 inç Renkli TFT Dokunmatik Ekran, 800×480 Çözünürlük |
| Garanti | 1 Yıl |
| Kontrol Modları | Sabit Değer Çalıştırma / Program Çalıştırma (Programlanabilir) |
| Sensör Tipi | 3 kanallı PT100 girişi (sıcaklık, nem, tahta sıcaklığı ölçebilen), opsiyonel elektronik sensör |
| Üretim Adı | Plastik Isıl Yalıtım Test Cihazı |
|---|---|
| Model Numarası | UP-5018 |
| Isı sızdırmazlık sıcaklığı | Rt~300°C |
| Isı sızdırmazlık basıncı | 0 ~ 0.7MPA |
| Isı sızdırmazlık süresi | 0.01~9999.99s |
| Model NO. | UP-1006 |
|---|---|
| Servis desteği | OEM ODM |
| dil | Çince ve İngilizce |
| Adedi | 1 adet |
| Uygulamalar | Kumaş, Tekstil, Kumaş, Eldiven vb. |
| Model NO. | TEMI580 |
|---|---|
| Ekran özellikleri | 5 inç Renkli TFT Dokunmatik Ekran, 480×272 Çözünürlük |
| Garanti | 1 Yıl |
| Kontrol Modları | Sabit Değer Çalıştırma / Program Çalıştırma (Programlanabilir) |
| Sensör Tipi | 2 Termal Direnç PT100 (isteğe bağlı elektronik sensör girişi) |
| Model NO. | UP-5018 |
|---|---|
| Servis desteği | OEM ODM |
| dil | Çince ve İngilizce |
| Uygulamalar | Plastik Film Substratı, Esnek Ambalaj vb. |
| Isı sızdırmazlık sıcaklığı | Oda Sıcaklığı ~300°C |