| Model Numarası | UP-1011 |
|---|---|
| Tezgah | 4 Haneli Ön Ayarlı Sayaç. |
| Yatay Pistonlu Strok | 100 mm ±5 mm |
| Uygulamalar | Tencere, Kaplama, Boyama vb. |
| Servis desteği | OEM ODM |
| Ürün adı | sıcaklık nem çevre odası |
|---|---|
| Model Numarası | UP-6111 |
| Sıcaklık Aralığı | -70~180°C |
| Minimum Sipariş Miktarı | %20~%98 |
| Sıcaklık Dalgalanması | ± 0.5ºC |
| Ürün adı | Elektrikli Termostatik Kurutma Fırını |
|---|---|
| Sıcaklık Aralığı | RT+5℃~250℃ |
| Sıcaklık Dalgalanma(°C) | 0,5°C |
| Sıcaklık tekdüzelik | % 2 |
| Sıcaklık Doğruluk(°) | 0,1°C |
| Ürün adı | Sıcak Hava Fırını |
|---|---|
| Model Numarası | UP-6196 |
| GTİP Kodu | 8514199000 |
| Sıcaklık Aralığı | Rt+10~200-1000c |
| Özel Hizmet | OEM, ODM |
| Model NO. | TEMI560 |
|---|---|
| Özel Hizmet | OEM,ODM |
| Beden Hizmeti | Müşteri özelleştirmesini destekleyin |
| Sıcaklık aralığı | -90~200°C(Özelleştirilebilir -90°C ~ +300°C) |
| Kontrol doğruluğu | ± 0,2 °C |
| Model NO. | TEMİ880 |
|---|---|
| Garanti | 1 Yıl |
| Özel Hizmet | OEM,ODM |
| Sıcaklık aralığı | -90~200°C |
| Sıcaklık Doğruluğu | ± 0,2 °C |
| Model NO. | TEMİ880 |
|---|---|
| Garanti | 1 Yıl |
| Özel Hizmet | OEM,ODM |
| Sıcaklık aralığı | -90~200°C |
| Sıcaklık Doğruluğu | ± 0,2 °C |
| Model NO. | TEMI990 |
|---|---|
| Ekran özellikleri | 7 inç Renkli TFT Dokunmatik Ekran, 800×480 Çözünürlük |
| Garanti | 1 Yıl |
| Kontrol Modları | Sabit Değer Çalıştırma / Program Çalıştırma (Programlanabilir) |
| Sensör Tipi | 3 kanallı PT100 girişi (sıcaklık, nem, tahta sıcaklığı ölçebilen), opsiyonel elektronik sensör |
| Model NO. | PC-1400 |
|---|---|
| Hs Kodu | 9024800000 |
| Servis Desteği | OEM ODM |
| Dil | Çince ve İngilizce |
| Etkili Kumaş Genişliği | 1650 ~ 3200 mm / Özelleştirilmiş |
| Model NO. | PC-1400 |
|---|---|
| Hs Kodu | 9024800000 |
| Servis Desteği | OEM ODM |
| Dil | Çince ve İngilizce |
| Etkili Kumaş Genişliği | 1650 ~ 3200 mm / Özelleştirilmiş |