| شماره مدل | UP-1011 |
|---|---|
| پیشرو | شمارنده از پیش تنظیم شده 4 رقمی. |
| ضربه متقابل افقی | 100 میلی متر 5 ± میلی متر |
| برنامه های کاربردی | وسایل آشپزی، پوشش، نقاشی و غیره |
| پشتیبانی خدمات | OEM ODM |
| نام محصول | درجه حرارت و رطوبت اتاق محیط زیست |
|---|---|
| شماره مدل | UP-6111 |
| محدوده دما | -70 تا 180 درجه سانتیگراد |
| محدوده رطوبت | 20٪ ~ 98٪ |
| نوسان دما | 0.5 درجه سانتیگراد |
| نام محصول | اجاق خشک کن برقی ترموستاتیک |
|---|---|
| محدوده دما | RT+5℃~250℃ |
| دما نوسان (℃) | 0.5 درجه سانتیگراد |
| دما یکنواختی | 2 ٪ |
| دما دقت (℃) | 0.1 درجه سانتیگراد |
| نام محصول | اجاق هوا گرم |
|---|---|
| شماره مدل | UP-6196 |
| کد HS | 8514199000 |
| محدوده دما | Rt+10~200-1000c |
| خدمات سفارشی | OEM، ODM |
| مدل شماره | TEMI560 |
|---|---|
| خدمات سفارشی | OEM، ODM |
| سرویس اندازه | پشتیبانی از سفارشی سازی مشتری |
| محدوده دما | -90 ~ 200 ℃ (قابل تنظیم -90ºC ~ +300ºC) |
| دقت کنترل | ± 0.2 °C |
| مدل شماره | TEMI880 |
|---|---|
| گارانتی | 1 سال |
| خدمات سفارشی | OEM، ODM |
| محدوده دما | -90 ~ 200 ℃ |
| دقت دما | ± 0.2 °C |
| مدل شماره | TEMI880 |
|---|---|
| گارانتی | 1 سال |
| خدمات سفارشی | OEM، ODM |
| محدوده دما | -90 ~ 200 ℃ |
| دقت دما | ± 0.2 °C |
| مدل شماره | TEMI990 |
|---|---|
| مشخصات صفحه نمایش | صفحه نمایش لمسی رنگی TFT 7 اینچی، رزولوشن 800×480 |
| گارانتی | 1 سال |
| حالت های کنترل | اجرای با مقدار ثابت / اجرای برنامه (قابل برنامه ریزی) |
| نوع سنسور | ورودی PT100 3 کاناله (قابلیت اندازه گیری دما، رطوبت، دمای تخته سیاه)، سنسور الکترونیکی اختیاری |
| مدل شماره | PC-1400 |
|---|---|
| کد Hs | 9024800000 |
| پشتیبانی خدمات | OEM ODM |
| زبان | چینی و انگلیسی |
| پهنای پارچه موثر | 1650 ~ 3200 میلی متر / سفارشی |
| مدل شماره | PC-1400 |
|---|---|
| کد Hs | 9024800000 |
| پشتیبانی خدمات | OEM ODM |
| زبان | چینی و انگلیسی |
| پهنای پارچه موثر | 1650 ~ 3200 میلی متر / سفارشی |