| ماده | مشخصات |
|---|---|
| مشخصات صفحه نمایش | صفحه لمسی TFT رنگی 7 اینچی، وضوح 800*480 |
| حالت های کنترل | اجرای مقدار ثابت / اجرای برنامه (برنامه گذاری) |
| روش نصب | نصب داخلی یا خارجی، سازگاری انعطاف پذیر |
| نوع سنسور | ورودی 3 کانال PT100 (دما، رطوبت، دمای تخته سیاه) ، سنسور الکترونیکی اختیاری |
| محدوده دما | -90°C تا +200.0°C (تخصیص -90°C تا +300°C) |
| دقت کنترل | ±0.2°C |
| محدوده رطوبت | 1.۰٪ تا ۱۰۰٪ RH |
| دقت رطوبت | ±1% RH |
| ظرفیت برنامه | 20 مجموعه برنامه، حداکثر 100 بخش در هر مجموعه، پشتیبانی از اتصالات بین گروه و حلقه های درون بخش |
| رابط ارتباطی | RS232 / RS485، حداکثر فاصله ارتباطات 1.2km |
| سیگنال هشدار | 16 سیگنال های اخطار ناکامی خارجی DI |
| ابعاد (W*H*D) | ۱۹۴*۱۳۳*۳۴ میلی متر |
| قطعات صفحه (W*H) | ۱۸۹*۱۲۸ میلی متر |
| منبع برق | ورودی ولتاژ 85-265V AC، 50/60Hz، صفحه I/O نیاز به 24V DC/600mA دارد |
امتیاز کلی
عکس درجه بندی
در زیر توزیع تمام امتیازات است.تمام بررسی ها