| Pozycja | Specyfikacja |
|---|---|
| Specyfikacje ekranu | 7-calowy kolorowy ekran dotykowy TFT, rozdzielczość 800*480 |
| Tryby sterowania | Ustawiona wartość / Program (programowalny) |
| Metoda instalacji | Instalacja wbudowana lub zewnętrzna, elastyczne dopasowanie |
| Typ czujnika | Wejście 3-kanałowe PT100 (temperatura, wilgotność, temperatura czarnej tablicy), opcjonalny czujnik elektroniczny |
| Zakres temperatury | -90.0ºC do +200.0ºC (możliwość dostosowania od -90ºC do +300ºC) |
| Dokładność sterowania | ±0.2ºC |
| Zakres wilgotności | 1.0% do 100% RH |
| Dokładność wilgotności | ±1% RH |
| Pojemność programu | 20 zestawów programów, maksymalnie 100 segmentów na zestaw, obsługujące połączenia między grupami i pętle wewnątrz segmentów |
| Interfejs komunikacyjny | RS232 / RS485, maksymalna odległość komunikacji 1.2km |
| Sygnał alarmowy | 16 alarmów awarii zewnętrznych DI |
| Wymiary (szer.*wys.*gł.) | 194*133*34mm |
| Wycięcie w panelu (szer.*wys.) | 189*128mm |
| Zasilanie | Szerokie wejście napięciowe 85-265V AC, 50/60Hz, płyta I/O wymaga 24V DC/600mA |
Ogólna ocena
Migawka oceny
Poniżej przedstawiono rozkład wszystkich ratingówWszystkie recenzje