| Modelnr. | UP-1011 |
|---|---|
| Balie | 4 cijfers vooraf ingestelde teller. |
| Horizontale heen en weer gaande slag | 100mm±5mm |
| Toepassingen | Kookgerei, Coating, Schilderen en etc. |
| De dienststeun | OEM-ODM |
| Productnaam | De Milieukamer van de temperatuurvochtigheid |
|---|---|
| Modelnr. | UP-6111 |
| Temperatuurbereik | -70~180ºC |
| Vochtigheidsbereik | 20%~98% |
| Temperatuurschommelingen | ± 0,5 ° C |
| Productnaam | Elektrische thermostatische droogoven |
|---|---|
| Temperatuurbereik | Rechts+5℃~250℃ |
| Temp. Schommeling (℃) | 0.5°C |
| Temp. uniformiteit | 2% |
| Temp. Nauwkeurigheid (℃) | 0,1℃ |
| Productnaam | Warmluchtoven |
|---|---|
| Modelnr. | UP-6196 |
| HS-code | 8514199000 |
| Temperatuurbereik | Rt+10~200-1000c |
| Aangepaste service | OEM, ODM |
| Model-NR. | TEMI560 |
|---|---|
| Aangepaste service | OEM,ODM |
| Maatservice | De aanpassing van de steunklant |
| Temperatuurbereik | -90~200℃ (Aanpasbaar -90ºC ~ +300ºC) |
| Nauwkeurigheid van de controle | ± 0,2 ℃ |
| Model-NR. | TEMI880 |
|---|---|
| Garantie | 1 jaar |
| Aangepaste service | OEM,ODM |
| Temperatuurbereik | -90~200℃ |
| Temperatuurnauwkeurigheid | ± 0,2 ℃ |
| Model-NR. | TEMI880 |
|---|---|
| Garantie | 1 jaar |
| Aangepaste service | OEM,ODM |
| Temperatuurbereik | -90~200℃ |
| Temperatuurnauwkeurigheid | ± 0,2 ℃ |
| Model-NR. | TEMI990 |
|---|---|
| Schermspecificaties | 7-inch TFT-kleurentouchscreen, resolutie 800×480 |
| Garantie | 1 jaar |
| Controlemodi | Run met vaste waarde / Programma-run (programmeerbaar) |
| Sensortype | 3-kanaals PT100-ingang (geschikt voor het meten van temperatuur, vochtigheid, schoolbordtemperatuur) |
| Model-NR. | PC-1400 |
|---|---|
| Hs-code | 9024800000 |
| Service-ondersteuning | OEM-ODM |
| Taal | Chinees en Engels |
| Effectieve stofbreedte | 1650 ~ 3200 mm / op maat |
| Model-NR. | PC-1400 |
|---|---|
| Hs-code | 9024800000 |
| Service-ondersteuning | OEM-ODM |
| Taal | Chinees en Engels |
| Effectieve stofbreedte | 1650 ~ 3200 mm / op maat |