| Model-NR. | UP-6021 |
|---|---|
| De dienststeun | OEM-ODM |
| taal | Chinees en Engels |
| MOQ | 1 st |
| Toepassingen | Verf, film |
| Model-NR. | UP-3007 |
|---|---|
| De waaier van de steekproefdiameter | φ20~165mm |
| Hoogte monsterfles | 20~190mm |
| Impact -energie | 0 ~ 2,5 J |
| Oplossing | 0,01 J~0,1 J |
| Model-NR. | UP-1001 |
|---|---|
| Hs-code | 9024800000 |
| Laden | 2,5N,5N,10N |
| Roldiameter | 150 mm |
| Rollengte | 460 mm |
| Model-NR. | UP-6000 |
|---|---|
| Weergave | Digitaal |
| Controle | Computercontrole |
| krachtbron | AC110-220V |
| Aanvullende service | Ondersteuning van klantaanpassing. |
| Model-NR. | UP-5005 |
|---|---|
| HS-code | 9024800000 |
| De dienststeun | OEM-ODM |
| taal | Chinees en Engels |
| Nauwkeurigheid | 0,001 g/cm³ |
| Productnaam | Kamer met constante temperatuur en vochtigheid |
|---|---|
| Modelnr. | UP-6196 |
| Garantie | 1 jaar |
| Aanvullende service | De aanpassing van de steunklant |
| Aangepaste service | OEM, ODM |
| Productnaam | Hete luchtcirculatie drogen oven |
|---|---|
| Model-NR. | UP-6196 |
| Garantie | 1 jaar |
| Aangepaste service | OEM, ODM |
| Kleurservice | De aanpassing van de steunklant |
| Productnaam | Hoogtemperatuurverouderingsoven |
|---|---|
| Model-NR. | UP-6196 |
| Temperatuurbereik | Rt+10~200-1000c |
| Garantie | 1 jaar |
| Aanvullende service | De aanpassing van de steunklant |
| Model-NR. | PC-1300 |
|---|---|
| Hs-code | 9024800000 |
| Service-ondersteuning | OEM-ODM |
| Taal | Chinees en Engels |
| Verwarmingsmethode | Thermische olie en elektrisch |
| Model-NR. | UP-1001 |
|---|---|
| Hs-code | 9024800000 |
| Roldiameter | 150 mm |
| Rollengte | 460 mm |
| Rolingssnelheid | 40 rpm |