| Parameter | Specificatie |
|---|---|
| Hittezegeltemperatuur | Kamertemperatuur ~ 300 °C (Nauwkeurigheid ± 1 °C) |
| Temperatuurregelingsnauwkeurigheid | ± 1 °C |
| Hittezegeldruk | 0 ~ 0,7 MPa |
| Hittezegeltijd | 0,01 ~ 9999,99 s |
| Temperatuurgradiënt | ≤ 20 °C |
| Hittezegelbek | 300 mm × 10 mm (aanpasbaar) |
| Toevoerluchtdruk | ≤ 0,7 MPa |
| Luchtinterface | 6 mm polyurethaanslang |
| Afmetingen | 500 mm × 330 mm × 470 mm (L × B × H) |
| Nettogewicht | 30 kg |
| Voeding | AC 220V ± 10% 50Hz |
Algemene Beoordeling
Beoordelingsmomentopname
Het volgende is de verdeling van alle beoordelingenAlle recensies