| پارامتر | مشخصات |
|---|---|
| دمای مهر گرمایی | دمای اتاق ~ 300 °C (دقیقیت ± 1 °C) |
| دقت کنترل دما | ± 1 °C |
| فشار مهر گرمایی | 0 ~ 0.7 MPa |
| زمان مهر گرمایی | 0.01 ~ 9999.99 s |
| گرادیان درجه حرارت | ≤ 20 °C |
| فک مهر گرمایی | ۳۰۰ میلی متر × ۱۰ میلی متر (قابل سفارشی سازی) |
| فشار هوا | ≤ 0.7 MPa |
| رابط هوا | لوله پلی اورتان 6 میلی متری |
| ابعاد | ۵۰۰ میلی متر × ۳۳۰ میلی متر × ۴۷۰ میلی متر (L × W × H) |
| وزن خالص | 30 کیلوگرم |
| منبع برق | AC 220V ± 10% 50Hz |
امتیاز کلی
عکس درجه بندی
در زیر توزیع تمام امتیازات است.تمام بررسی ها