| Meetbereik | 31,25 kgf, 62,5 kgf, 100 kgf, 125 kgf, 187,5 kgf, 250 kgf, 500 kgf, 750 kgf, 1000 kgf, 1500 kgf, 3000 kgf (306,45 N, 612,9 N, 980,7 N, 1266 N, 1839 N, 2452 N, 4903 N, 7355 N, 9807 N, 14710 N, 29420 N) |
| Hardheidstestbereik | 8~650HBW |
| Data-uitvoer | Ingebouwde printer |
| Microscoop | 20X digitale micrometer oculair |
| Minimale schaalverdeling micrometer trommel | 0,001 mm |
| Houdtijd | 0~60 seconden |
| Afstand indenter tot machinewand | 150 mm |
| Maximale hoogte | 280 mm |
| Voeding | 220V, 50HZ |
| Afmetingen | 230 × 600 × 920 mm |
| Gewicht | 130 kg |