Deze machine wordt gebruikt voor het testen van de ring verpletteringsterkte van karton. met de juiste accessoires (optioneel), is het ook beschikbaar voor het testen kolom compressie, ring verplettering,concora vermaling en hechtingsterkte van golfplaten.
TAPPI-T472, JIS-P8126, enz.
| Parameter | Waarde |
|---|---|
| Capaciteit | 2000N |
| Precisiteit | 00,01 kg |
| Afmeting van de plaat | 100 × 100 mm (of aangepast aan de behoeften van de gebruiker) |
| Testslag | 90 mm (of aangepast aan de behoeften van de gebruiker) |
| Testsnelheid | 120,7 mm/min |
| Terugkeerfunctie | Eigen teruggave na afloop van de test |
| Gewicht | 60 kg |
| Kracht | 1φ, 220V/50Hz |
Bespreking van de testvereisten en technische details, gesuggereerd geschikte producten aan de klant te bevestigen.
Het tekenen van gerelateerde tekeningen om te bevestigen met de klant voor aangepaste vereisten. Aanbieden van referentie foto's om het uiterlijk van het product te tonen.de definitieve oplossing en de definitieve prijs met de klant bevestigen.
We zullen de machines produceren volgens bevestigde PO-vereisten.foto's aanbieden aan de klant om opnieuw te bevestigen met de machineVervolgens kunt u uw eigen fabriekskalibratie of kalibratie door een derde doen (afhankelijk van de eisen van de klant).Levering van de producten is bevestigd verzendtijd en de klant geïnformeerd.
Definieert het installeren van die producten in het veld en het bieden van ondersteuning na de verkoop.
Ja, we zijn een van de professionele fabrikanten van Environmental Chambers, leer schoenen testapparatuur, en plastic rubber testapparatuur in China.Elke machine gekocht van onze fabriek heeft 12 maanden garantie na verzendingOver het algemeen bieden we 12 maanden gratis onderhoud, terwijl we overwegen het zeetransport, kunnen we 2 maanden verlengen voor onze klanten.
Bovendien, als uw machine niet werkt, kunt u ons een e-mail sturen of ons bellen. We zullen ons best doen om het probleem te vinden via ons gesprek of via videochat indien nodig.Zodra we het probleem hebben bevestigd, zal de oplossing binnen 24 tot 48 uur worden aangeboden.
Voor onze standaardmachine (normale machines): als we voorraad hebben in het magazijn, is de levering 3-7 werkdagen; als er geen voorraad is, normaal gesproken,de levertijd is 15-20 werkdagen na ontvangst van de betalingAls u dringend hulp nodig heeft, maken we een speciale regeling voor u.
Ja, natuurlijk. we kunnen niet alleen standaard machines aanbieden, maar ook machines op maat volgens uw eisen. en we kunnen ook uw logo op de machine zetten,wat betekent dat we OEM en ODM service aanbieden.
Als u de testmachines bij ons hebt besteld, sturen wij u via e-mail de gebruiksaanwijzing of video in de Engelse versie.Wat betekent dat het al geïnstalleerd is.U hoeft alleen de stroomkabel aan te sluiten en te beginnen met het gebruik ervan. En indien nodig kunnen wij u ook helpen uw machine ter plaatse te installeren.
Algemene Beoordeling
Beoordelingsmomentopname
Het volgende is de verdeling van alle beoordelingenAlle recensies