| Model-NR. | UP-8022 |
|---|---|
| HS-code | 9024800000 |
| De dienststeun | OEM-ODM |
| taal | Chinees en Engels |
| Toepassingen | Kleefstof, tape, plastic, keramiek, acryl |
| Model-NR. | UP-6010 |
|---|---|
| HS-code | 9024800000 |
| Aantal meetgroepen | 5groepen |
| Standaard drukrol | 2000 g±50 g |
| Gewichten | 1000 g±10 g |
| Model-NR. | UP-8002 |
|---|---|
| De dienststeun | OEM-ODM |
| taal | Chinees en Engels |
| MOQ | 1 st |
| Toepassingen | Kleefstof, tape, plastic, keramiek, acryl |
| Model-NR. | UP-4001 |
|---|---|
| De dienststeun | OEM-ODM |
| taal | Chinees en Engels |
| Toepassingen | Leer, schoenen |
| Diameter na monsterfixatie | Φ25 mm |
| Model-NR. | UP-5005 |
|---|---|
| Dichtheidsnauwkeurigheid | 0.001g/cm3 |
| Dichtheidswaaier | 0,001-99,999 g/cm3 |
| Weegnauwkeurigheid | 0,005 g |
| Maximaal wegen | 300g |
| Model-NR. | UP-4011 |
|---|---|
| De dienststeun | OEM-ODM |
| taal | Chinees en Engels |
| MOQ | 1 st |
| Toepassingen | Leer, rubber |
| Productnaam | waterbestendigheid testmachine |
|---|---|
| Modelnr. | UP-4019 |
| Testnummer | 4 groepen |
| Testsnelheid | 50 t/min |
| Balie | LCD-scherm, 0 ~ 999.999 |
| Productnaam | Schuring het testen Machine |
|---|---|
| Modelnr. | UP-4018 |
| Toepassingen | Leer, schoenen, schoenveter met ritssluiting |
| Blokgrootte testen | 15 × 15 mm (indien nodig) |
| Hulplading | 500 g, 1000 g |
| Type | Universele testmachine |
|---|---|
| Model-NR. | UP-2003 |
| Maximale capaciteit | 20-100.000 kN |
| Nauwkeurigheidsgraad | 0,5 |
| Stroombron | AC110-220V |
| Productnaam | Universele testmachine met enkele kolom |
|---|---|
| Modelnr. | UP-2001 |
| Maximale capaciteit | 20-100.000 kN |
| Testsnelheidsbereik | 50~300mm/min |
| Effectieve testhoogte | 800 mm |