| نام محصول | دستگاه تست جهانی تک ستونی |
|---|---|
| شماره مدل | UP-2001 |
| حداکثر ظرفیت | 20-100000 کیلونیوتن |
| محدوده سرعت تست | 50 ~ 300 میلی متر / دقیقه |
| ارتفاع آزمون موثر | 800 میلی متر |
| مدل شماره | UP-4001 |
|---|---|
| قطر توپ فولادی | Φ6.35mm |
| قطر پس از تثبیت نمونه | Φ25mm |
| محدوده نیرو | 0 ~ 1000 نیوتن |
| دقت اجباری | ± 1% |
| مدل شماره | UP-5004 |
|---|---|
| پشتیبانی خدمات | OEM ODM |
| زبان | چینی و انگلیسی |
| MOQ | 1 عدد |
| مشخصات | به مشخصات اندازه واقعی مراجعه کنید |
| مدل شماره | UP-6000 |
|---|---|
| حداکثر ظرفیت | 20-2000 نیوتن |
| نمایش | دیجیتال |
| کنترل کنید | کنترل میکرو کامپیوتر |
| منبع برق | AC110-220V |
| نام | تجهیزات آزمایش مواد ساختمانی |
|---|---|
| شماره مدل | UP-5030 |
| پشتیبانی خدمات | OEM ODM |
| زبان | چینی و انگلیسی |
| برنامه های کاربردی | شیشه، سرامیک، کاشی کف و غیره |
| نام محصول | تجهیزات آزمایش ضربه |
|---|---|
| شماره مدل | UP-3012 |
| پشتیبانی خدمات | OEM ODM |
| زبان | چینی و انگلیسی |
| برنامه های کاربردی | چراغ های راهنمایی و رانندگی، علائم در فضای باز، کنتورهای هوشمند و غیره. |
| مدل شماره | UP-6125 |
|---|---|
| گارانتی | 1 سال |
| خدمات سفارشی | OEM، ODM |
| سرویس رنگ | پشتیبانی از سفارشی سازی مشتری |
| سرویس اندازه | پشتیبانی از سفارشی سازی مشتری |
| نام محصول | تست کننده ی ماسه ی جوهر |
|---|---|
| مدل شماره | UP-1000 |
| برنامه های کاربردی | چاپ با جوهر |
| قدرت | 220 ولت ± 10٪، 50/60 هرتز (می توان تعیین کرد) |
| زبان | چینی و انگلیسی |
| مدل شماره | UP-6118 |
|---|---|
| گارانتی | 1 سال |
| سرویس اضافی | پشتیبانی از سفارشی سازی مشتری |
| خدمات سفارشی | OEM، ODM |
| سرویس رنگ | پشتیبانی از سفارشی سازی مشتری |
| نام محصول | تجهیزات تست کفش |
|---|---|
| شماره مدل | UP-4040 |
| سرعت تست | 1-60 بار در دقیقه |
| زاویه خمش | 10 تا 180 درجه در هر دو جهت |
| حداکثر ظرفیت | 20-100000 کیلونیوتن |