| Ürün adı | Tek Kolon Üniversal Test Cihazı |
|---|---|
| Model Numarası | UP-2001 |
| Maksimum kapasite | 20-100000kN |
| Test Hızı Aralığı | 50~300mm/dak |
| Etkili test yüksekliği | 800 mm |
| Model NO. | UP-4001 |
|---|---|
| Çelik Bilya Çapı | Φ6.35mm |
| Numune Sabitleme Sonrası Çap | Φ25mm |
| Kuvvet Aralığı | 0~1000N |
| Kuvvet Doğruluğu | OEM / DOM |
| Model NO. | UP-5004 |
|---|---|
| Servis desteği | OEM ODM |
| dil | Çince ve İngilizce |
| Adedi | 1 adet |
| Şartname | Gerçek boyut özelliklerine bakın |
| Model NO. | UP-6000 |
|---|---|
| Maksimum kapasite | 20-2000N |
| Görüntülemek | Dijital |
| Kontrol | Mikrobilgisayar Kontrolü |
| güç kaynağı | AC110-220V |
| İsim | İnşaat malzemeleri test ekipmanları |
|---|---|
| Model Numarası | UP-5030 |
| Servis desteği | OEM ODM |
| dil | Çince ve İngilizce |
| Uygulamalar | Cam, Seramik, Yer Karosu vb. |
| Ürün adı | Çarpışma testi ekipmanları |
|---|---|
| Model Numarası | UP-3012 |
| Servis desteği | OEM ODM |
| dil | Çince ve İngilizce |
| Uygulamalar | Trafik ışıkları, dış mekan tabelaları, akıllı sayaçlar vb. |
| Model NO. | UP-6125 |
|---|---|
| Garanti | 1 Yıl |
| Özel Hizmet | OEM,ODM |
| Renk Hizmeti | Müşteri özelleştirmesini destekleyin |
| Beden Hizmeti | Müşteri özelleştirmesini destekleyin |
| Ürün adı | Mürekkep sürtünme testi |
|---|---|
| Model NO. | UP-1000 |
| Uygulamalar | Mürekkep Baskı |
| Güç | 220V±10%, 50/60Hz (atanabilir) |
| dil | Çince ve İngilizce |
| Model NO. | UP-6118 |
|---|---|
| Garanti | 1 Yıl |
| Ek Hizmet | Müşteri özelleştirmesini destekleyin |
| Özel Hizmet | OEM,ODM |
| Renk Hizmeti | Müşteri özelleştirmesini destekleyin |
| Ürün adı | Ayakkabı Test Cihazları |
|---|---|
| Model Numarası | UP-4040 |
| Test hızı | 1-60 kez/dakika |
| Bükme açısı | Her iki yönde 10° ila 180° |
| Maksimum kapasite | 20-100000kN |