| Model NO. | UP-4002 |
|---|---|
| Test pozisyonu | 6 ,12,24Set |
| Esneme Açısı | 22,5° ± 0,5° |
| Örnek büyüklüğü | 70 ± 5 x 45 ± 5 mm |
| Güç kaynağı | AC 220V 50/60HZ |
| Model NO. | UP-4002 |
|---|---|
| Servis desteği | OEM ODM |
| dil | Çince ve İngilizce |
| Adedi | 1 adet |
| Uygulamalar | Deri, Ayakkabı |
| Model NO. | UP-4011 |
|---|---|
| Test İstasyonu | 12 Grup |
| Karşılıklı Yolculuk | 57 +0,5 Mm |
| Kavramalar Maksimum Alan | 75 +1 Mm |
| Test Hızı | 300±10 Kez/dakika |
| Model NO. | UP-5005 |
|---|---|
| Servis desteği | OEM ODM |
| dil | Çince ve İngilizce |
| Taşıma Paketi | Profesyonel İhracat Paketleme |
| ağırlık aralığı | 0.001g~120g |
| Ürün adı | Darbe Test Cihazı Makinesi |
|---|---|
| Model Numarası | UP-3009 |
| Etki alanı | 2m×1m (özelleştirilmiş) |
| darbe yüksekliği | 300mm~1220mm |
| Servis desteği | OEM ODM |
| Ürün adı | IK Darbe Test Cihazı |
|---|---|
| Model Numarası | UP-3012 |
| Salıncak Çubuk Açısı | 0-90° ayarlanabilir |
| Sarkaç Uzunluğu | OEM / DOM |
| Darbe Testi Yüksekliği | 200-1200mm |
| Tip | Evrensel test makinesi |
|---|---|
| Model NO. | UP-2001 |
| Kapasite | 5, 10, 25, 50, 100, 200kg |
| Test Hızı | 0.1-500mm/dk (ayarlanabilir) |
| Maks. İnme | 900mm (fikstür dahil) |
| Ürün adı | Evrensel test makinesi |
|---|---|
| Model Numarası | UP-2003 |
| Kapasite seçimi | 5, 10, 20, 50, 100, 200, 500kg Opsiyonel |
| Etkili test alanı | 400mm MAKS |
| Çözünürlük | 1/150000 |
| Ürün adı | Çevresel Test Odası |
|---|---|
| Model Numarası | UP-6124 |
| Sıcaklık Aralığı | +105°C~+132°C |
| Minimum Sipariş Miktarı | %75 ~%100 Rh |
| Nem dalgalanması | ≤±3%Rh |
| Ürün adı | IP Toz Geçirmez Test Odası |
|---|---|
| Sıcaklık aralığı | RT+10-70°C(siparişte belirtiniz) |
| Bağıl Nem | %45-%75 (görüntülenemez) |
| Tel Çapı | 50μm |
| Teller arasındaki boşluğun genişliği | 75um |