| Nr modelu | UP-4002 |
|---|---|
| Kod HS | 9024800000 |
| Wsparcie serwisowe | OEM-ODM |
| język | Chińskie i angielskie |
| Aplikacje | Skóra, buty |
| Nr modelu | UP-4002 |
|---|---|
| Pozycja testowa | 6,12,24 zestawów |
| Kąt zginania | 22,5° ± 0,5° |
| Wielkość próbki | 70 ± 5 x 45 ± 5 mm |
| Zasilanie | AC 220V 50/60Hz |
| Nr modelu | UP-4002 |
|---|---|
| Wsparcie serwisowe | OEM-ODM |
| język | Chińskie i angielskie |
| MOQ | 1 szt |
| Aplikacje | Skóra, buty |
| Nr modelu | UP-4011 |
|---|---|
| Stacja Testowa | 12 grup |
| Podróż zwrotna | 57 +0,5 mm |
| Maksymalna przestrzeń uchwytów | 75 +1 mm |
| Prędkość testowa | 300±10 razy/min |
| Nr modelu | UP-5005 |
|---|---|
| Wsparcie serwisowe | OEM-ODM |
| język | Chińskie i angielskie |
| Pakiet Transportowy | Profesjonalne opakowanie eksportowe |
| Zakres masy | 0,001 g ~ 120 g |
| Nazwa produktu | Maszyna do testowania udarności |
|---|---|
| Nr modelu | UP-3009 |
| Obszar uderzenia | 2 m × 1 m (niestandardowe) |
| wysokość uderzenia | 300 mm ~ 1220 mm |
| Wsparcie serwisowe | OEM-ODM |
| Nazwa produktu | Tester udarności IK |
|---|---|
| Nr modelu | UP-3012 |
| Kąt wahacza | 0-90° regulowane |
| Długość wahadła | 1000 mm |
| Wysokość próby udarności | 200-1200 mm |
| Typ | Uniwersalna maszyna testująca |
|---|---|
| Nr modelu | UP-2001 |
| Pojemność | 5, 10, 25, 50, 100, 200kg |
| Prędkość testowa | 0,1-500 mm/min (regulowany) |
| Maks. Uderzenie | 900 mm (wraz z osprzętem) |
| Nazwa produktu | Uniwersalna maszyna testująca |
|---|---|
| Nr modelu | UP-2003 |
| Wybór pojemności | 5, 10, 20, 50, 100, 200, 500 kg Opcjonalnie |
| Efektywna przestrzeń testowa | 400 mm max |
| Rezolucja | 1/150000 |
| Nazwa produktu | Komora do badań środowiskowych |
|---|---|
| Nr modelu | UP-6124 |
| Zakres temperatur | +105 ℃~+132℃ |
| Zakres wilgotności | 75% ~100% wilgotności względnej |
| Wahania wilgotności | ≤±3% wilgotności względnej |